2008 09 27 0:00

MEDALIAI.

Lietuvos pajūryje vykstančiame Europos orientavimosi kalnų dviračiais čempionate, be ketvirtadienį pelnyto sidabro medalio sprinto rungtyje, Ramunė Arlauskienė vakar ilgojoje trasoje iškovojo auksą. Sidabro medalis šioje rungtyje atiteko kitai Lietuvos sportininkei Karolinai Mickevičiūtei (75:36). Bronza įteikta austrei Michaelai Gigon (76:49).

Vyrų ilgojoje distancijoje penktadienį geriausiai iš lietuvių pasirodęs Donatas Čelkys buvo dvyliktas (87:46). Aukso medalis atiteko danui Lassei Brunui Pedersenui (84:20). Šiandien Nidoje vyks estafečių varžybos.

BRONZA.

Rusijoje vykstančiose pasaulio studentų bokso pirmenybėse bronzos medalį iškovojo sunkiasvoris (per 91 kg) Marius Šperauskas. Jis pusfinalio kovoje jau per pirmą raundą pripažino Dosžano Ospanovo (Kazachstanas) pranašumą. Kiti du pirmenybėse dalyvavę lietuviai Aurimas Naudžius (64 kg) ir Janas Romanovskis (69 kg) nepateko tarp prizininkų.

RANKINIS.

Lietuvos Didžiosios moterų rankinio taurės turnyro ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse šalies čempionė ir taurės savininkė Vilniaus VPU "Šviesa-Eglė" svečiuose 34:23 (17:12) antrą kartą nugalėjo Kauno rajono "HC Garliava-SM" ekipą ir pateko į pusfinalį. Nugalėtojoms daugiausia įvarčių pelnė Živilė Jurgutytė (7 įv.) ir Daiva Aleksandravičiūtė (6 įv.). Šeimininkių gretose išsiskyrė Daiva Būtėnaitė, jos sąskaitoje net 11 įvarčių. Pirmąjį ketvirtfinalio mačą vilnietės namie laimėjo rezultatu 33:22. Į pusfinalį be žaidimo jau anksčiau pateko Kauno "ACME-Žalgiris", Panevėžio "AsT-KKSC" ir Vilniaus "Eastcon AG-Vilniaus kolegija". Pusfinalio poros paaiškės spalio 7 dieną, o susitikimai bus žaidžiami lapkričio 3-4 dienomis.

TENISAS.

Pietų Korėjoje vykstančiame WTA serijos "Hansol Korea Open" moterų teniso turnyre (prizų fondas 145 tūkst. JAV dolerių) pirmąja pusfinalininke tapo trečiąja skirstyta estė Kaia Kanepi. Ji penktadienį ketvirtfinalyje 6:1, 6:4 nugalėjo Belgijos atstovę Yaniną Wickmayer. Estės varžovė pusfinalyje bus turnyro favoritė rusė Marija Kirilenko, kuri nugalėjo prancūzę Pauline Parmentier (5) - 6:3, 6:2. Kitame pusfinalyje susitiks australė Samanthos Stosur ir amerikietė Jill Craybas. Pirmoji ketvirtfinalyje laimėjo prieš rusę Jekateriną Makarovą - 6:3, 6:4, antroji įveikė Shahar Peer (2) iš Izraelio - 6:2, 7:5.

LEDO RITULYS.

Ketvirtąją pergalę vienuoliktosiose 24 komandų Žemyninės ledo ritulio lygos pirmenybių rungtynėse patyrė ir į aštuonioliktą vietą iš dvidešimtosios pakilo Dariaus Kasparaičio Sankt Peterburgo SKA (11 tšk.) klubas. Jis svečiuose 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) nugalėjo 21-ojoje pozicijoje esančią Maskvos srities HK MVD (10 tšk.) ekipą ir nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją. Lietuvis vėl nežaidė. Čempionate pirmauja Mytyščių "Atlant" (25 tšk.) klubas, keturiais taškais lenkiantis Ufos "Salavat Julajev" ekipą.