2008 10 08 0:00

TENISAS.

360-ąją vietą Moterų teniso asociacijos (WTA) klasifikacijoje užimanti Lina Stančiūtė sėkmingai pradėjo ITF serijos "Barnstaple Open" teniso turnyrą Didžiojoje Britanijoje (prizų fondas 50 tūkst. JAV dolerių). Kvalifikacinių vienetų varžybų favorite laikoma 22 metų lietuvė pirmajame rate 6:4, 6:7 (5:7), 6:0 nugalėjo rusę Kseniją Lykiną, o antrajame 6:4, 6:4 įveikė PAR atstovę Kelly Anderson. Trečiajame rate L.Stančiūtė kovos su Nikola Vajdova iš Slovakijos. Šios poros nugalėtoja pateks į pagrindinį varžybų etapą.

BEISBOLAS.

Trečią kartą klubo istorijoje Lietuvos beisbolo taurę iškovojo Utenos "Vėtra", finale 8:5 namie įveikusi dukart šio prizo savininkę Kauno "Lituanicos" ekipą. Pusfinalyje kauniečiai savo aikštėje 17:1 sutriuškino šalies čempionus Vilniaus "Juodojo vikingo" beisbolininkus, o "Vėtra" 4:3 privertė pasiduoti šalies vicečempionę Vilniaus BK "Vilniaus-Logipolijos" komandą. Šio sezono Lietuvos beisbolo lygoje uteniškiai liko paskutiniai - ketvirti.

LANKINIS ŠAUDYMAS.

Lietuvos lankininkai Rygoje dalyvavo Latvijos sezono uždarymo varžybose. Vyrų skriemulinių lankų rungtį laimėjo kaunietis Vladas Šigauskas (1366 tšk.), aplenkęs latvį Viktorą Avsiuką (1336 tšk.) bei vilnietį Tomą Liekį (1298 tšk.). Moterų olimpinių lankų grupėje antroji vieta atiteko sostinės atstovei Ringai Baltrušaitei (1139 tšk.). Kauniečiui Sauliui Paulauskui trauma sutrukdė patekti tarp prizininkų olimpinių lankų rungtyje - su 1167 taškais lietuvis liko ketvirtas.

ARVI.

Pergale šešiolikos komandų Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) reguliarųjį sezoną pradėjo Marijampolės "Arvi" komanda. Ji pirmadienį išvykoje 73:38 (13:16, 18:10, 17:4, 25:8) sutriuškino Kauno "Laisvę" (1 pergalė ir 1 pralaimėjimas). Kiek anksčiau šešiolikos komandų turnyre pirmąsias pergales iškovojo Borisovo "Berezina-RCOR", Gardino "Viktorija" (abu - Baltarusija), Kijevo "TIM-SCUF", Dnepropetrovsko "Dnipro" (abu - Ukraina) ir Talino "Star-TLU" (Estija) klubai.

REGBIS.

Tarptautinės regbio federacijos (IRB) paskelbtame geriausių planetos vyrų regbio ekipų reitinge Lietuvos rinktinė su 47,84 įskaitinio taško tebėra 43-ia. IRB klasifikacijoje tebepirmauja Naujosios Zelandijos rinktinė, lenkianti pasaulio čempionę Pietų Afrikos Respublikos (PAR) komandą ir Australijos regbininkus.