2008 11 22 0:00

FUTBOLAS.

Valdo Ivanausko treniruojama Lietuvos aštuoniolikmečių futbolo rinktinė ketvirtadienį išvykoje draugiškas rungtynes su Vokietijos bendraamžiais baigė lygiosiomis 1:1 (1:0). Lietuviai pirmavo po Vilniaus žalgiriečio Armino Vaskelos (29 min.) įvarčio, o rezultatą vokiečiai išlygino tik antrame kėlinyje - 75 min. pasižymėjo Pascalis Grossas.

RANKINIS.

Pasirengimą 2009 metų pasaulio moterų rankinio čempionato Europos zonos atrankos turnyrui Olandijoje (lapkričio 25-30 dienomis) baigianti Lietuvos rinktinė Kaune kontrolines rungtynes su vietos "LKKA-Teledema" vyrų komanda baigė lygiosiomis 40:40, nors pirmą kėlinį merginos pralaimėjo 17:22. Į šešių ekipų Europos zonos pirmosios grupės atrankos turnyrą Olandijoje lietuvės išvyksta pirmadienį, o jų varžovėmis kovoje dėl vienintelio kelialapio į kitą planetos pirmenybių atrankos etapą kitą savaitę bus varžybų šeimininkės, Čekijos, Turkijos, Graikijos ir Didžiosios Britanijos rankininkės.

BADMINTONAS.

Gediminas Navickas pergalingai pradėjo atvirojo Škotijos badmintono čempionato vyrų vienetų varžybas. Ketvirtąjį reitingą turintis lietuvis pirmajame rate per 21 minutę 21:11, 21:13 nugalėjo anglą Victorą Liew. Antrajame rate K.Navicko varžovu bus lenkas Michalas Rogalskis, pirmajame rate tik po 46 minučių kovos 13:21, 24:22, 21:19 palaužęs škoto Craigo Goddardo pasipriešinimą.

TREKAS.

Antrajame 2008-2009 metų sezono planetos dviračių treko taurės varžybų etape Australijoje Svetlana Paulikaitė penktadienį nepateko tarp 24-ių taškų lenktynių finalo dalyvių ir pasitraukė iš kovos dėl medalių. Lietuvos dviratininkė viename iš atrankos važiavimų tarp 19 dalyvių užėmė šešioliktąją vietą, 40 ratų (10 km) lenktynėse taip ir nepelniusi nė vieno taško. Taškų lenktynių finale, į kurį pateko 24 dviratininkės iš 39 dalyvavusių atrankoje, lyderės bus belgė Kelly Druyts (10 tšk.), australė Belinda Goss (8 tšk.), rusė Jevgenija Romaniuta (6 tšk.) ir šveicarė Andrea Wolfer (5 taškai). Ketvirtadienį S.Paulikaitė nesėkmingai pasirodė ir 35-ių dalyvių skrečo (20 ratų - 5 km) rungties atrankos varžybose, buvusi autsaiderių gretose.