2008 12 01 0:00

IMTYNĖS.

Šeštadienį Vilniuje vykusiame tarptautiniame Rimanto Bagdono vardo graikų-romėnų imtynių turnyre pirmąsias vietas savo svorio kategorijose laimėjo Aleksejus Djakonovas ir Mindaugas Mizgaitis. Svorio kategorijos iki 66 kg varžybose A.Djakonovas finale įrodė savo pranašumą prieš rusą Olegą Zoiną. Pekino olimpiados bronzos medalininkas M.Mizgaitis keturių dalyvių svorio kategorijos iki 120 kg turnyre pranoko ukrainietį Mykytą Krasylovą, latvį Artiomą Kostigovą ir lenką Rajmundą Lobodą.

Antras svorio kategorijoje iki 60 kg liko Svajūnas Adomaitis, tik finale nusileidęs rusui Viačeslavui Džastei. Taip pat trečiąsias vietas savo svorio kategorijose užėmė Antonas Audickas (55 kg), Valdemaras Venckaitis (74 kg), Vladislavas Lukaševičius (84 kg.) ir Artūras Jankauskas (96 kg). Iš viso turnyre dalyvavo 63 graikų-romėnų imtynių atstovai iš 9 šalių.

LEDO RITULYS.

Dešimtą pralaimėjimą 22-osiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė ir į ketvirtąją vietą Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje su 26 taškais nukrito Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio "Devils" klubas. Šeštadienį išvykoje "Devils" ledo ritulininkai 1:4 (0:1, 0:2, 1:1) nusileido antrąją vietą pogrupyje užimančiai Pitsbergo "Penguins" (31 tšk.) komandai. Per nepilnas 14 žaidimo minučių (13:39) 30-metis lietuvis "uždirbo" dvi baudos minutes.

SLIDINĖJIMAS.

Antrajame 2008-2009 metų pasaulio slidinėjimo taurės varžybų etape Suomijoje 69-a sprinto lenktynėse finišavo Irina Terentjeva. Lietuvos slidininkė 1,2 km distanciją įveikė per 3 minutes 25,90 sekundės ir aplenkė šešias varžoves. Sprinto lenktynių finale greičiausia buvo slovėnė Petra Majdič, aplenkusi etapo prizininkėmis tapusias švedę Liną Andersson bei lenkę Justyną Kowalczyk.

TINKLINIS.

Dešimtą pralaimėjimą vienuoliktose 2008-2009 metų sezono Baltijos vyrų tinklinio "Schenker" lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė trylikos komandų turnyro autsaiderė Vilniaus "Flamingo Volley" (3 tšk.) ekipa. Savaitgalį svečiuose "Flamingo Volley" tinklininkai 0:3 (22:25, 14:25, 18:25) nusileido aštuntojoje pozicijoje esančiam Talino TTU (13 tšk.) šešetukui iš Estijos. "Schenker" lygoje pirmauja visas dvylika pergalių iškovoję Estijos Tartu "Pere Leib" (35 tšk.) tinklininkai.