2008 12 02 0:00

ĖJIMAS.

31-ą kartą Ispanijoje vykusių sportinio ėjimo varžybų "Espada Toledana" 5 km moterų rungtį laimėjo Sonata Milušauskaitė. Barselonos klubui atstovaujanti Lietuvos ėjikė distanciją įveikė per 23:10 ir 2 sek. aplenkė ispanę Ahinoa Pinedo, užėmusią antrąją vietą, bei 6 sek. trečioje pozicijoje likusią kitą ispanę Rocio Florido iš Malagos.

ENERGIJA.

Dešimtą pergalę tryliktose Latvijos atvirųjų ledo ritulio pirmenybių reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir aštuonių ekipų turnyro lydere tapo Elektrėnų "Energija" (29 tšk.). Sekmadienį svečiuose "Energija" 9:3 (2:1; 3:0; 4:2) sutriuškino septintąją vietą užimančią Daugpilio "Latgale-Juniors" (7 tšk.) komandą. Antrąją vietą po 14 rungtynių užima Liepojos "Metalurgs-2" (29 tšk.), trečiąją - HK "Concept" (28 tšk. po 12 mačų).

ŠACHMATAI.

Sostinėje pasibaigusiame Lietuvos greitųjų ir žaibo šachmatų čempionate moterų žaibo (14 dalyvių) pirmenybes laimėjo Dominyka Batkovskytė (11,5 taško iš 13 galimų). Vyrų žaibo čempionato nugalėtoju pagal papildomus rodiklius aplenkęs Aloyzą Kveinį tapo Emilis Pileckis (po 10,5 tšk.). Lietuvos greitųjų šachmatų pirmenybes (73 dalyviai) laimėjo Šarūnas Šulskis (8,5 taško iš 9 galimų).

KYLA.

Naujojoje pajėgiausių pasaulio tenisininkių WTA klasifikacijoje Lina Stančiūtė per savaitę iš 226-osios vietos pakilo į 224-ąją (129 tšk.). Lyderė išliko ta pati - serbė Jelena Jankovič (4710 tšk.).

TINKLINIS.

Ketvirtą pergalę iš eilės Lietuvos moterų tinklinio čempionate iškovojo ir vienvalde aštuonių komandų turnyro lydere tapo nugalėtojos titulą ginanti Jonavos "Achemos-KKSC" ekipa. Ji sekmadienį svečiuose 3:1 (15:25, 25:18, 25:15, 25:23) nugalėjo Vilniaus SM "Tauras-VTC" šešetuką ir dabar tašku lenkia Kauno "Heksos-KCSM" bei Klaipėdos "Orasvydžio" komandas.

BIATLONAS.

Švedijoje pasibaigusiame pirmajame Europos biatlono taurės etape 36-ąją vietą sprinto lenktynėse tarp 69 dalyvių užėmė Diana Rasimovičiūtė. Triskart suklydusi šaudykloje lietuvė 7,5 km distancijoje sugaišo 29:19,6 ir finiše 3:48,1 pralaimėjo be klaidų šaudžiusiai etapo nugalėtojai vokietei Julianei Doll.

SLIDĖS.

Pasaulio slidinėjimo taurės etape Suomijoje 15 km lenktynėse klasikiniu būdu tik 84-as finišavo Mantas Strolia (43:22,7), jis aplenkė tik du varžovus. Pergalę iškovojo ir naujuoju lyderiu bendrojoje pasaulio taurės varžybų įskaitoje tapo norvegas Martinas Johnsrudas Sundby.