NAUJIENŲ SPRINTAS

2008 12 09 0:00

STALO TENISAS.

Atvirojo Suomijos stalo teniso čempionato moterų vienetų varžybų sidabro medalį iškovojo Lietuvos rinktinės narė Lina Misikonytė. Ji finale 2:4 (11:7, 11:9, 7:11, 6:11, 7:11, 11:13) nusileido rusei Polinai Michailovai.os pranašumą. Pusfinalyje lietuvė 4:3 (13:11, 11:9, 8:11, 11:9, 2:11, 10:12, 11:4) nugalėjo bronzos medalį iškovojusią olandę Lindą Creemers. Aštuonioliktoji vieta tarp 56 vienetų varžybų dalyvių atiteko Eglei Stuckytei.

TINKLINIS.

2008 metų Lietuvos tinklinio Didžiosios sporto taurės laimėtojais tapo Panevėžio "Naujosios Agluonos-KKSC" vyrai ir Kauno "Heksos KCSM" moterys.

NEPRISITEISĖ.

Buvęs krepšinio klubo "Lietuvos rytas" treneris Sharonas Druckeris vienašališkai nutraukęs kontraktą su klubu, gauti sutartyje numatyto atlyginimo, kuris siekė beveik 1,5 mln. litų, neturi teisės. Taip pirmadienį paskelbė Lietuvos apeliacinis teismas (AT). AT sutiko su Vilniaus apygardos teismu (VAT) tik iš dalies patenkinti trenerio skundą - vietoje 1,5 mln. priteisti treneriui 16,5 tūkst. litų. Tačiau AT nepritarė VAT teiginiams, kad sutartis tarp Izraelio krepšinio specialisto ir klubo buvo nutraukta tarpusavio susitarimu. S.Duckerio vienašalius veiksmus patvirtina tai, kad jis išvyko iš Lietuvos ir taip nesilaikė sutarties sąlygų. "Lietuvos rytą" treneris paliko 2006-ųjų lapkričio 16 dieną. Su krepšinio specialistu sutartis buvo sudaryta 2006-2008 metams.

MARATONAS.

Italijoje vykusiame pusės maratono bėgime tryliktas tarp 636 stajerių finišavo Aurimas Skinulis - 1.09:27. Tadas Kavaliauskas (1.16:36) finišavo 29-as, tačiau jis tapo jaunimo grupės nugalėtoju.

FUTBOLAS.

Šeštą pralaimėjimą Italijos elitinės lygos (Serie A) futbolo pirmenybių keturioliktosiose rungtynėse patyrė ir su 16 taškų penkioliktojoje vietoje liko Genujos "Sampdoria" su Mariumi Stankevičiumi. Penkioliktajame ture "Sampdoria" namie 0:1 (0:0) nusileido šeštoje pozicijoje esančiai "Genoa" (25 tšk.) ekipai. Nuo 85-os minutės žaidęs lietuvis dar spėjo "užsidirbti" ir geltoną (90+1 min.) kortelę. Įvartį pelnė Diego Milito (50 min.). Dvidešimties komandų turnyre pirmauja čempiono titulą ginantis Milano "Inter" klubas (36 tšk.).

ĖJIMAS.

Ispanijoje vykusiose Katalonijos sportinio ėjimo "Grand Prix" varžybose moterų 5 km distancijoje, kur varžėsi septynių valstybių atstovės, penktąją vietą užėmė Sonata Milušauskaitė (22:34). Nugalėjo vokietė Sabine Zimmer (21:51).

BIATLONAS.

Sekmadienį Švedijoje pasibaigusiame pirmajame pasaulio taurės varžybų etape moterų 10 km persekiojimo lenktynėse 56-ąją vietą užėmė Diana Rasimovičiūtė. Ji 5 kartus suklydo šaudydama ir distanciją įveikė per 38:48,32. Nuo be klaidų šaudžiusios nugalėtojos vokietės Martinos Beck Lietuvos biatlonininkė atsiliko daugiau nei 6 minutes.

RALIS.

Velso ralį - penkioliktąjį ir baigiamąjį 2008 metų pasaulio autoralio čempionato etapą - laimėjo jau anksčiau penktą iš eilės pirmenybių nugalėtojo titulą užsitikrinęs prancūzas Sebastienas Loebas ("Citroen"). Jam pavyko 2,7 sek. aplenkti nuo pirmojo greičio ruožo Velso ralyje pirmavusį suomį Jarį-Mattį Latvalą su "Ford". Tai buvo jau vienuolikta S.Loebo pergalė šį sezoną ir 47-a per visą jo karjerą.

TENISAS.

Naujame pajėgiausių pasaulio tenisininkių WTA reitinge Lina Stančiūtė su 129 įskaitiniais taškais tebėra 224-a. Pokyčių neįvyko ir lyderių dešimtuke - pirmauja serbė Jelena Jankovič (4710 tšk.), lenkianti amerikietę Sereną Williams (3866) ir rusę Dinarą Safiną (3817).