NAUJIENŲ SPRINTAS

2008 12 20 0:00

BIATLONAS.

Austrijoje vykstančio trečiojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo moterų asmeninėse 15 km lenktynėse 31 vietą užėmė Diana Rasimovičiūtė. Du kartus suklydusi šaudykloje ji distanciją įveikė per 55:11,7, pelnė 10 įskaitinių taškų ir bendrojoje įskaitoje turėdama 19 taškų pakilo į 55-ą poziciją.

TINKLINIS.

Lietuvos moterų tinklinio čempionate penktą pergalę iš eilės iškovojo vienvaldė aštuonių komandų turnyro lyderė Jonavos "Achema-KKSC". Šalies čempionės "Achemos-KKSC" tinklininkės namie 3:0 (25:16, 25:15, 25:17) nugalėjo šeštoje pozicijoje esančią Kauno LKKA (6 tšk.) ekipą. Po šios pergalės jonavietės 3 taškais lenkia Kauno "Heksos-KCSM" bei Klaipėdos "Orasvydžio" komandas.

RANKINIS.

Devintose vienuolikos komandų Baltijos vyrų rankinio lygos rungtynėse trečią pergalę iškovojo ir penktojoje vietoje įsitvirtino Lietuvos čempionas Kauno "Granitas-Karys" (8 tšk.). Kauniečiai namie 29:21(12:12) nugalėjo Talino "Chocolate Boys" (Estija) rankininkus.

Baltijos vyrų rankinio lygoje turėdama 13 taškų pirmauja Bresto "Meškov" (Baltarusija) ekipa, lenkianti po 12 taškų turinčias "Riihimaen Cocks" (Suomija) bei Rygos ASK AB LV (Latvija) ekipas.

LEDO RITULYS.

Trečią pergalę iš eilės planetos jaunimo (iki 20 metų) antrojo diviziono A grupės pirmenybėse Rumunijoje iškovojo vienvaldė šešių komandų turnyro lyderė, vietą pirmajame divizione susigrąžinti siekianti Lietuvos rinktinė. Ji 8:1 (2:1, 4:0, 2:0) sutriuškino autsaiderius Rumunijos bendraamžius. Po trečiosios pergalės lietuviai turi 9 taškus ir trimis lenkia Pietų Korėjos bei Japonijos ekipas. Vakar įvyko Lietuvos ir penktoje pozicijoje esančios Serbijos mačas, jį laimėjo mūsų šalies atstovai.

PASIPILDĖ.

Šiandien Maskvoje prasidedančiame "Promo" taurės turnyre Rygos ASK žais su dviem naujokais - 30-mečiu Kasparu Kambala ir 34-erių Robertu Štelmaheriu, ne vieną sezoną atstovavusiu Vilniaus "Lietuvos rytui".

LAUKIASI.

Trijų "Grand Slam" serijos teniso turnyrų nugalėtoja 32-ejų amerikietė Lindsay Davenport atsisakė sausio mėnesį dalyvauti atvirosiose Australijos pirmenybėse - antro vaikelio besilaukianti tenisininkė paskelbė stabdanti sportininkės karjerą. Sutikusi žaisti Australijos čempionate L.Davenport, praėjusią savaitę sužinojo, kad laukiasi antro vaikelio, atšaukė savo sprendimą. 2007 metų birželį susilaukusi sūnaus tenisininkė netrukus grįžo į didįjį sportą ir laimėjo keturis turnyrus. Per savo karjerą L.Davenport laimėjo 55 turnyrus.