2009 02 18 0:00
S.Skripčenka ir G.Zajauskaitė.
Asmeninio archyvo nuotrauka

KETVIRTI. Italijoje surengtose pasaulio Lotynų Amerikos sportinių šokių jaunių (iki 16 metų) pirmenybėse ketvirtąją vietą užėmė Palangos moksleivių klubo nariai Sergejus Skripčenka ir Goda Zajauskaitė, kuriuos treniruoja Daiva ir Paulius Sangavičiai. Prizininkais tapo atitinkamai Dmitrijus Buninas ir Natalija Rusetskaja, Valerijus Pavlovas ir Karolina Majevskaja (Rusija) bei Adrianas Kopczynskis ir Natalia Globocka (Lenkija). Iš viso konkuravo 63 poros iš 37 valstybių.

ŠACHMATAI. Vokietijoje vykstančiame tarptautiniame šachmatų turnyre Šarūnas Šulskis (ELO koeficientas 2573) laimėjo visas tris partijas ir žengia septyniolikos lyderių grupėje.

STAIGMENA. Jungtiniuose Arabų Emyratuose vykstančiame WTA serijos teniso turnyre, kurio prizų fondas 2 mln. JAV dolerių, staigmeną pateikė tik po kvalifikacinių varžybų į pagrindines patekusi rusė Jelena Vesnina. Ji 6:4, 3:6, 6:0 nugalėjo praėjusių metų šio turnyro finalininkę tėvynainę Svetlaną Kuznecovą (7) ir pateko į aštuntfinalį.

BIATLONAS. Pasaulio biatlono pirmenybėse Pietų Korėjoje trečią aukso medalį - ir tryliktą per savo karjerą - 20 km asmeninėse lenktynėse iškovojo 35-erių norvegas Ole Einaras Bjoerndalenas. Savaitgalį jis triumfavo 10 km sprinto ir 12,5 km persekiojimo rungtyse. O vakar 20 km distancijoje jis tris kartus suklydo šaudykloje, tačiau šliuožė greičiausiai - 52:28,0. O.E.Bjoerndalenas 14,1 sek. aplenkė vos kartą šaudykloje suklydusį ir sidabro medalį pelniusį vokietį Christophą Stephaną. Bronza tenkinosi irgi tik kartą šaudykloje suklydęs 17,1 sek. finiše norvegui pralaimėjęs kroatas Jakovas Fakas.

ARSENAL. Pirmadienį pakartotinose Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurės turnyro aštuntfinalio rungtynėse elitinės lygos Londono "Arsenal" klubas namie 4:0 (2:0) sutriuškino antrojo diviziono "Cardiff City" ekipą ir pateko į aštuntfinalį. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Eduardo Alvesas Da Silva (20 min. ir 60

min. iš 11 m baudinio), po vieną - Nicklas Bendtneris (34 min.) ir Robinas van Persie (89 min.). Dabar "Arsenal" išvykoje žais su kita antrojo diviziono ekipa - "Burnley".