NAUJIENŲ SPRINTAS

2009 04 07 0:00

KONTROLINĖS. Pasirengimą planetos ledo ritulio čempionato šešių ekipų pirmojo diviziono A grupės turnyrui Vilniuje (balandžio 11-17 d.) baigianti Lietuvos nacionalinė rinktinė sekmadienį svečiuose draugiškame mače 5:4 (0:2, 1:2, 4:0) nugalėjo vartininko Arūno Aleinikovo "Metalurg" klubą, kuris Baltarusijos čempionate pasiekė pusfinalį. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Povilas Verenis, po vieną - Mindaugas Kieras, Dovydas Kulevičius bei Darius Lelėnas. Pasaulio čempionate Vilniuje lietuvių varžovės bus Kazachstano (balandžio 11 d.), Slovėnijos (balandžio 12 d.), Australijos (balandžio 14 d.), Kroatijos (balandžio 15 d.) bei Japonijos (balandžio 17 d.) ledo ritulio rinktinės.

TENISAS. Floridos valstijoje (JAV) pasibaigusio tarptautinio "Sony Ericsson Open" teniso turnyro vyrų vienetų varžybų nugalėtoju tapo 21-erių škotas Andy Murray'us, finale 6:2, 7:5 įveikęs 2007 metų šio turnyro nugalėtoją serbą Novaką Džokovičių. Be pagrindinio prizo, nugalėtojui atiteko 605 tūkst. JAV dolerių čekis ir 1000 įskaitinių reitingo taškų.

REKORDAS. Ispanas Rafaelis Munozas Malagoje vykstančiame šalies plaukimo čempionate 50 m peteliške įveikė per 22,43 sek. ir pagerino pasaulio rekordą. Ankstesnis - 22,96 sek. - nuo 2005 metų liepos priklausė Pietų Afrikos plaukikui Rolandui Schoemanui.

RALIS. 51-ąją pergalę pasaulio autoralio čempionatuose ir ketvirtąją iš eilės šį sezoną iškovojo prancūzas Sebastienas Loebas su "Citroen". Sekmadienį jis laimėjo ketvirtąjį pirmenybių etapą - Portugalijos ralį. Šį sezoną pirmaujantis S.Loebas laimėjo visus - Airijos, Norvegijos, Kipro bei Portugalijos - ralius ir turi 40 įskaitinių taškų. Antras - suomis Mikko Hirvonenas - 30 taškų, trečias - ispanas Danielis Sordo - 23 taškų.

ŠOKIAI. Tarptautinės sportinių šokių federacijos pasaulio reitingo standartinių šokių varžybose Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno klubas "Sūkurys") tarp 103 dalyvavusių porų iškovojo antrąją vietą.