NAUJIENŲ SPRINTAS

2009 04 21 0:00

PRIZININKAI. Šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės antrojo etapo varžybose Egipte sidabro medalį iškovojo Pekino olimpiados vicečempionas Edvinas Krungolcas (5976 tšk.), o bronza atiteko Tadui Žemaičiui (5924 tšk.). E.Krungolcas nusileido tik nugalėtojui čekui Ondrejui Polivkai (6088 tšk.). Septintas su 5924 taškais tarp 36 antrojo pasaulio taurės etapo finalo dalyvių buvo Justinas Kinderis, Tomas Makarovas (4564 tšk.) liko paskutinis. Šeštadienį moterų varžybas laimėjo ir aukso medalį iškovojo Laura Asadauskaitė, o Donata Rimšaitė tarp 36 finalo dalyvių buvo šešta.

NENUGALIMASIS. ATP turnyro "Monte-Carlo Rolex Masters" nugalėtoju penktą kartą iš eilės tapo pajėgiausias planetos tenisininkas 22-ejų ispanas Rafaelis Nadalis. Jis sekmadienį finale 6:3, 2:6, 6:1 įveikė serbą Novaką Džokovičių (3) ir dabar tarpusavio mačuose pirmauja 12:4. Be pagrindinio prizo, R.Nadaliui atiteko 434 tūkst. eurų bei 1000 ATP taškų. Serbui atseikėta 203 tūkst. eurų ir 600 ATP taškų.

PATEKO. Vyrų teniso turnyro "Tallahassee Tennis Challenger" (prizų fondas - 50 tūkst. JAV dolerių) kvalifikacines varžybas sėkmingai baigė aštuoniolikmetis Ričardas Berankis (ATP reitinge 476 vieta). Lemiamoje dvikovoje jis 6:2, 4:6, 6:4 nugalėjo Venesuelos tenisininką Jose De Armasu (268). Pagrindinio turnyro pirmajame rate lietuvio varžovas - 22 metų australas Ballas Carstenas (189).

PIRMA. Katalonijos klubų (Ispanija) lengvosios atletikos čempionato antrajame etape Lietuvos ėjikė Sonata Milušauskaitė padėjo "FC Barcelona" komandai iškovoti pirmąją vietą. Lietuvos sportininkė 5000 m distanciją nužingsniavo per 24:00,87 ir artimiausią varžovę aplenkė daugiau nei 4 min.