2009 05 25 0:00

NAUJIENŲ SPRINTAS

FORMULĖ. "Formulės 1" pasaulio čempionato šeštąjį etapą - Monako "Grand Prix" lenktynes - sekmadienį laimėjo "Brawn GP" komandos pilotas sezono lyderis britas Jensonas Buttonas. Kitos šios ekipos lenktynininkas brazilas Rubensas Barrichello finišavo antroje vietoje. Trečiąją vietą užėmė "Ferrari" pilotas suomis Kimi Raikkonenas, ketvirtas - jo komandos draugas brazilas Felipe Massa. Po pergalės J.Buttonas dar labiau sustiprino savo pozicijas - turi jau 16 taškų persvarą prieš R.Barichello.

KETVIRTAS. Romoje (Italija) vykusiose pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės ketvirtojo etapo varžybose ketvirtąją vietą tarp 36 dalyvių užėmė 2008 metų Pekino olimpinių žaidynių vicečempionas Edvinas Krungolcas. 36-erių Lietuvos sportininkas šeštadienį finale surinko 5984 taškus.

REGBIS. 2011 metų pasaulio vyrų regbio čempionato atkrintamųjų varžybų antrojo etapo mače Lietuvos rinktinė 19:3 (12:3) nugalėjo Izraelio ekipą ir išsaugojo viltį žaisti pagrindiniame čempionato turnyre.

ISPANIJA. Tarptautinė krepšinio federacija (FIBA) šeštadienį Ženevoje oficialiai paskelbė, jog 2014 metų 17-asis pasaulio vyrų krepšinio čempionatas vyks Ispanijoje. Iškilmingoje ceremonijoje FIBA sprendimą paskelbė legendinis Lietuvos krepšininkas Arvydas Sabonis ir vienas garsiausių Serbijos krepšinio atstovų Aleksandras Džordževičius.

REKORDAS. 35 kartą šeštadienį Vokietijoje vykusiose tarptautinėse metimų varžybose Austra Skujytė, pasiekusi asmeninį rutulio stūmimo rekordą - 17,47 metro, užėmė ketvirtąją vietą. Geriausias Austros rezultatas stadione iki šiol buvo 17,05 metro, o manieže - 17,28 metro.

ČEMPIONAS. Pirmą kartą klubo istorijoje Vokietijos futbolo čempionatą laimėjo "VfL Wolfsburg", per paskutinio turo rungtynes 5:1 (3:1) sutriuškinusi Brėmeno "Werder" klubą. Sidabro medaliais tenkinosi čempionės titulą praradusi Miuncheno "Bayern".

ĖJIMAS. Metze (Prancūzija) vykusiose 8-osiose Europos sportinio ėjimo taurės varžybose puikiai 50 kilometrų distancijoje pasirodė Donatas Škarnulis, finišavęs septintas (3:53:43). Tai aukščiausia vieta, kurią per visą šių varžybų istoriją yra užėmę mūsų vyrai.