2009 06 20 0:00

TENISAS. Septyniolikmečiui Laurynui Grigeliui (ATP klasifikacijoje 1252 vieta) nepavyko patekti į Ispanijoje vykstančio ITF serijos "Open Puerto de la Cruz" teniso turnyro vienetų varžybų pusfinalį. Kis 3:6, 6:7 (5:7) pralaimėjo 23-ejų italui Andrea Falgheriui (909).

RANKINIS. 2010 metų Europos vyrų rankinio čempionato septintosios atrankos grupės turnyro septintose rungtynėse Ukrainos rinktinė namie 25:18 (16:9) nugalėjo Olandijos komandą ir, atsirevanšavusi už nesėkmę (19:24) svečiuose, užsitikrino kelialapį į Senojo žemyno pirmenybių finalinį etapą. Ukraina (10 tšk.) užsitikrino antrąją vietą grupėje. Būtent su Ukrainos komanda sekmadienį Šiauliuose šių varžybų atrankos ciklą baigs ketvirtojoje vietoje esantys Lietuvos rankininkai. Dvi geriausios šios grupės rinktinės iškovojo kelialapius į 2010 metų Europos vyrų rankinio čempionato finalinį etapą, kuris vyks sausio 19-31 dienomis Austrijoje.

Grupės turnyro lentelė (rungtynės, pergalės, lygiosios, įvarčiai, taškai):

1. Ispanija 7 6 0 1 215:160 12

2. Ukraina 7 5 0 2 180:162 10

3. Olandija 7 3 2 2 186:158 8

4. Lietuva 7 2 2 3 164:169 6

5. Kipras 8 0 0 8 166:262 0

BEISBOLAS. Trečią pergalę 2009 metų Europos beisbolo taurės kvalifikacinio turnyro rungtynėse Čekijoje iškovojo Lietuvos čempionas Vilniaus "Juodasis vikingas". Ketvirtosiose šešių ekipų turnyro rungtynėse "Juodojo vikingo" beisbolininkai 11:10 įveikė ketvirtąją nesėkmę patyrusią Kutno MKS (Lenkija) ekipą ir pakilo į trečiąją poziciją. Į kvalifikacinio turnyro finalą pateks dvi pajėgiausios komandos, o į tolimesnį varžybų etapą - tik turnyro Čekijoje nugalėtojas.

DVIRAČIAI. Dviejų etapų dviratininkių lenktynių "Giro del Trentino Alto Adige-Sudtirol" pirmąjį etapą aštunta ketvirtadienį baigė "Safi Pasta Zara Titanedi" komandos narė Diana Žiliūtė. Lietuvos dviratininkė 106 km nuvažiavo per 2 valandas ir 35 minutes bei finišavo kartu su pagrindine lyderių grupe. Pirma finišavo vokietė Regina Schleicher (2.35:00), akimirka aplenkusi britę Nicolę Cooke bei italę Alessandrą D'Ettorrę.