2009 06 30 0:00

REKORDAS. Per Italijoje surengtas Viduržemio jūros žaidynių plaukimo varžybas italė Federica Pellegrini 400 metrų laisvuoju stiliumi nuplaukė per 4:00,41 ir 0,25 sek. pagerino planetos rekordą. Ankstesnis nuo kovo mėnesio priklausė britei Joanne Jackson - 4:00,66.

FORMULĖ 2. Belgijoje vykusių "Formulė 2" autolenktynių čempionato šeštajame etape aštuoniolikmetis Kazimieras Vasiliauskas sekmadienį finišavo septintas ir iškovojo 2 įskaitinius taškus. Startavęs iš devintosios pozicijos lietuvis 15 ratų 105 km trasą įveikė per 33:24,466 ir 19,601 sek. atsiliko nuo antrąjį etapą iš eilės laimėjusio vokiečio Tobiaso Hegevaldo.

17.Henry Surtees (Didžioji Britanija) 2

Septintasis ir aštuntasis etapai vyks liepos 17-19 dienomis Didžiojoje Britanijoje.

RALIS. Aštuntąjį pasaulio autoralio čempionato etapą - Lenkijos ralį - laimėjo suomis Mikko Hirvonenas su "Ford". Jis tapo čempionato lyderiu (58 tšk.) ir bendrojoje įskaitoje, vienu tašku aplenkęs iki tol pirmavusį prancūzą Sebastieną Loebą (57).

Konstruktorių įskaitoje, pelniusi 106 taškus, pirmauja "Citroen Total WRT" komanda, ji 17 taškų lenkia antrąją vietą užimančią "BP-Ford Abu-Dhabi WRT" ekipą.

Devintasis pasaulio čempionato etapas vyks liepos 31 - rugpjūčio 2 dienomis Suomijoje.

GINTARINIAI IRKLAI. Trakuose baigėsi tradicinė tarptautinė "Gintarinių irklų" regata, kurioje dalyvavo 400 sportininkų iš Lenkijos, Ukrainos, Azerbaidžano, Estijos, Latvijos, Rusijos, JAV, Baltarusijos ir Lietuvos. Mūsų šalies komanda iškovojo 13 aukso, 10 sidabro ir 16 bronzos medalių. Daug komplimentų sulaukė vienvietę irkluojantis Mindaugas Griškonis, kuris 11 sekundžių aplenkė daugkartinį pasaulio ir olimpinį prizininką Jurijų Jaanseną iš Estijos.

NAUJAS TRENERIS. Naujuoju Italijos elitinės futbolo lygos (Serie A) komandos "Bari" vyriausiuoju treneriu tapo Gian Piero Ventura, kuris pakeis praėjusią savaitę netikėtai pasitraukusį Antonio Contę. "Bari" šiemet laimėjo antrojo diviziono (Serie B) pirmenybes, o su G.P. Ventura, kuris iki pastarojo meto treniravo "Pisa" futbolininkus, bus pasirašyta sutartis metams su galimybe pratęsti ją dar vienam sezonui.