2009 07 07 0:00

SAVIMYLA. Portugalijos futbolo rinktinės puolėjas Cristiano Ronaldo pareiškė, kad 94 mln. eurų, kuriuos Ispanijos vicečempionas Madrido "Real" klubas už jį sumokėjo Anglijos pirmenybių nugalėtojai "Manchester United" komandai, esanti "garbinga kaina". Futbolininkas pridūrė, jos esąs patenkintas, būdamas brangiausias žaidėjas pasaulyje.

Portugalas su Madrido "Real" pasirašė šešerių metų kontraktą ir per sezoną uždirbs po 13 mln. eurų. Geriausias 2008 metų pasaulio futbolininkas C.Ronaldo vakar Ispanijos sostinėje buvo oficialiai pristatytas 80-čiai tūkstančių klubo aistruolių.

EDITA. Po antrojo daugiadienių dviratininkių lenktynių "Giro Donne" etapo lyderės poziciją bendrojoje įskaitoje prarado devinta 13,5 km atskiro starto lenktynėse finišavusi "Gauss RDZ Ormu-Colnago" ekipos narė Edita Pučinskaitė. Lietuvos dviratininkė antrojo etapo nugalėtojai ir lenktynių lydere tapusiai amerikietei Amber Neben pralaimėjo 58 sekundes. Po prologo ir dviejų etapų E.Pučinskaitė buvo septinta.

REGBIS. Baltijos taurės vyrų regbio turnyro A grupės nugalėtoja tapo Lietuvos čempionė Šiaulių "Vairo-Jupojos" ekipa, ji sekmadienį 24:20 (19:10) įveikė praėjusio sezono nugalėtojus Maskvos "Slava-Zenit" (Rusija) regbininkus. Trečioji vieta atiteko Šiaulių "BaltRex" komandai, nugalėjusiai Rygos rajono klubą "STATS-Kekava" (Latvija).