NAUJIENŲ SPRINTAS

2009 08 25 0:00

AUTOĮVARTIS. Trečią pralaimėjimą Austrijos futbolo čempionate patyrė ir į 7 vietą nukrito gynėjo Vido Alunderio Linco LASK klubas, penktojo turo rungtynes išvykoje 1:4 (0:4) pralaimėjęs Vienos "Rapid" ekipai. Visą mačą žaidęs lietuvis 8 minutę tapo pirmojo įvarčio į savuosius vartus autoriumi.

ŠACHMATAI. Panevėžyje pasibaigusį tarptautinį šachmatų turnyrą "Panevėžys Open 2009" laimėjo vilnietis Virginijus Grabliauskas (ELO koeficientas 2409). A grupės turnyro nugalėtojas surinko 8 taškus iš 9 galimų ir tašku aplenkė antrojoje vietoje likusią šiaulietę Deimantę Daulytę (2268).

GALIŪNAI. Marijampolėje vykusias tarptautines galiūnų varžybas "Marijampolė 2009" laimėjo du Lietuvos rekordus pagerinęs birštonietis Vidas Blekaitis. Jis laimėjo dvejas rungtis iš šešerių ir surinko 50 taškų. Antras liko Saulius Brusokas iš Marijampolės (48,5 tšk.), trečias - Vytautas Lalas (47 tšk.) iš Mažeikių.

SUPERTAURĖ. Per atsakomąsias Ispanijos futbolo supertaurės rungtynes šalies čempionė "Barcelona" namie 3:0 (0:0) sutriuškino šalies taurės turnyro finalininkę Bilbao "Athletic" ekipą ir aštuntą kartą per klubo istoriją tapo šio prizo savininke. Pirmą susitikimą išvykoje "Barcelona" laimėjo 2:1 (0:1).

BALIONAI. Sekmadienį Prancūzijoje prasidėjo karšto oro balionų Europos čempionatas, kuriame tarp 83 dalyvių iš 23 valstybių startavo ir septyni Lietuvos sportininkai. Po šešių pratimų geriausiai iš Lietuvos pilotų sekasi Rimui Kostiuškevičiui, jis surinko 3770 taškų ir užima 18 vietą.

REITINGAS. Pirmadienį paskelbtoje pajėgiausių pasaulio tenisininkų ATP klasifikacijoje Lietuvos tenisininkas devyniolikmetis Ričardas Berankis pakilo per 110 pozicijų - iš 526 į 416 vietą. Stipriausių planetos tenisininkių (WTA) reitinge Lina Stančiūtė iš 207-osios nukrito į 210 vietą.

PERGALINGAI. Pergale 2009-2010 metų Italijos elitinės lygos (Serie A) futbolo čempionatą pradėjo Mariaus Stankevičiaus Genujos "Sampdoria", sekmadienį svečiuose 2:1 (1:1) įveikusi "Catania" ekipą. Visą susitikimą žaidęs lietuvis 75 minutę buvo įspėtas. Tašką iškovojo į šalies futbolo elitą grįžęs "Livorno" klubas su Tomu Danilevičiumi, rungtynes namie su "Cagliari" baigęs lygiosiomis 0:0. Lietuvos rinktinės puolėjas žaidė nuo 71 minutės.