2009 11 03 0:00

TREKAS. Anglijos Mančesterio mieste surengtų Pasaulio taurės dviračių treko varžybų 2009-2010 metų sezono pirmojo etapo keirino rungties nugalėtoja tapo Simona Krupeckaitė. Ji aštuonių ratų lenktynių finale aplenkė visas penkias varžoves ir su 12 įskaitinių taškų tapo šios rungties sezono lydere. Be aukso medalio, šiame pasaulio taurės etape S.Krupeckaitė penktadienį sprinto rungtyje iškovojo bronzą.

TENISAS. Aštuonių pajėgiausių planetos tenisininkių baigiamojo sezono turnyro Katare "Sony Ericsson Championships" nugalėtoja ir 1,55 mln. JAV dolerių čekio savininke tapo 28-erių amerikietė Serena Williams. Ji sekmadienį finale 6:2, 7:6 (7:4) nugalėjo turnyro čempionės titulą praradusią metais vyresnę savo seserį Venus Williams. Pastaroji šiame turnyre uždirbo 780 tūkst. dolerių čekį.

* Austrijos sostinėje Vienoje pasibaigusį ATP serijos turnyrą "Bank Austria Tennis Trophy" laimėjo austras Jurgenas Melzeris. Jis finale 6:4, 6:3 šventė pergalę prieš favoritu laikytą kroatą Mariną Čiličių.

J.Melzeris tapo pirmuoju Austrijos tenisininku, per pastaruosius 21 metus laimėjusiu Vienos turnyrą. Paskutinį kartą jame triumfavo šeimininkas Horstas Skoffas 1988 metais. Be pagrindinio prizo, Vienos turnyro nugalėtojui šiemet atiteko 86 500 eurų čekis, kitam finalininkui - 45 950.

* Prancūzijoje pasibaigusio ATP serijos turnyro "Grand Prix de Tennis de Lyon" nugalėtoju tapo kroatas Ivanas Ljubičičius. Jis finale 7:5, 6:3 įveikė prancūzą Michaelį Llodra. Tai buvo pirmas per dvejus pastaruosius metus Kroatijos atstovo laimėtas turnyras. Be pagrindinio prizo, I.Ljubičičiui atiteko 103 400 eurų čekis, M.Llodra tenkinosi 54 300 eurų.

ŠACHMATAI. Planetos jaunimo (iki 20 metų) šachmatų čempionate Argentinoje devynioliktąją vietą tarp 45 merginų išsaugojo Deimantė Daulytė (ELO koeficientas 2307) - 6 taškai iš 11 galimų. Lietuvos merginų čempionė vienuoliktojo rato partiją juodomis figūromis su ukrainiete Olga Kalinina (2229) baigė lygiosiomis 0,5:0,5. Tarp 84 dalyvių į 26 vietą iš 24 nukrito Julius Garnelis (2228) - 6 taškai.