2009 11 18 0:00

ĖJIMAS. Portugalijos sostinėje Lisabonoje vykusių tarptautinių "Galinheiras Grand Prix" sportinio ėjimo varžybų nugalėtoja tapo Kristina Saltanovič. Lietuvos sportininkė 5000 m distanciją stadione nužingsniavo per 23:23,7.

ĮVARTIS. Aštuntąją vietą šešiolikos komandų Ukrainos futbolo čempionate užimantis Kijevo klubas "Arsenal" su Sauliumi Mikoliūnu kontrolinėse rungtynėse 4:2 (3:1) įveikė devintojoje pozicijoje esančią Kijevo "Obolon" vienuolikę. Nuo antro kėlinio pradžios žaidęs Lietuvos rinktinės saugas S.Mikoliūnas 75 minutę realizavo 11 m baudinį - tai buvo paskutinis šio mačo įvartis. Likusius įvarčius nugalėtojams pelnė Andrejus Ješčenka (15 min.), Andrejus Vorobejus (26 min.) bei rumunas Ionutas Mazilu (40 min.).

ATLEISTAS. Škotijos futbolo asociacija (SFA) atleido 53 metų George'ą Burley iš nacionalinės rinktinės vyriausiojo trenerio pareigų, tokį sprendimą motyvuodama prastais vienuolikės rezultatais. 2010 metų pasaulio futbolo čempionato Europos zonos atrankos turnyre škotai nepateko į finalinį pirmenybių etapą PAR. Kartu su 22 mėnesius vyriausiojo trenerio poste išbuvusiu G.Burley atsisakyta ir abiejų jo asistentų - Terry Butcherio ir Paulo Hegarty.

ŠACHMATAI. Ukmergėje pasibaigusio trenerio Antano Molevičiaus atminimo šachmatų pagrindinio turnyro (70 dalyvių) nugalėtoju tapo Aidas Labuckas (ELO koeficientas 2333) iš Jonavos, surinkęs 8,5 taško iš 9 galimų.

TENISAS. Sėkmingai JAV vykstančio ATP "Challenger tour" serijos teniso turnyro "JSM Challenger of Champaign-Urbana" kvalifikaciją įveikė ir į pagrindinę grupę pateko devyniolikmetis Ričardas Berankis (402). Lemiamoje kvalifikacinių varžybų vienetų turnyro dvikovoje antras pagal reitingą Lietuvos tenisininkas 6:1, 5:7, 6:4 įveikė 24-erių filipinietį Treatą Conradą Huey (698). Turnyro prizų fondas 50 tūkst. JAV dolerių.

* Septyniolikmetis Dovydas Šakinis (912) žais pagrindiniame ITF serijos "Futures 29" teniso turnyre Floridos valstijoje (JAV). Kvalifikacijos varžybų lemiamoje dvikovoje lietuvis 4:6, 2:6 nusileido 23-ejų amerikiečiui Vahidui Mirzadehui, tačiau į pagrindinį turnyrą pateko kaip laimingasis pralaimėtojas. Pirmajame pagrindinio turnyro rate D.Šakinis susitiks su kvalifikacijos barjerą įveikusiu aštuoniolikmečiu amerikiečiu Fredericku Saba. Turnyro prizų fondas - 10 tūkst. JAV dolerių.