2010 01 18 0:00

BIATLONAS. Tarptautinėse biatlono sąjungos (IBU) taurės penktojo etapo varžybose Čekijoje Diana Rasimovičiūtė moterų 15 km asmeninėse lenktynėse buvo trečia. Trissyk suklydusi šaudykloje, distanciją įveikė per 48:17,8 ir 1:01,5 atsiliko nuo nugalėtoja bei IBU taurės varžybų lydere tapusios vokietės Sabrinos Buchholz, kuri "užsidirbo" dvi baudos minutes. Antra - norvegė Gro Marit Istad Kristiansen (nuo lyderės atsiliko 2,7 sekundės. Kitą dieną vykusiose sprinto lenktynėse Lietuvos atstovė užėmė vienuoliktąją vietą - 7,5 km įveikė per 1:08,7 (sukorė net 4 baudos ratus) ir nuo trečiąją pergalę iš eilės iškovojusios IBU varžybų lyderės S.Buchholz atsiliko 1:08,7. Surinkusi 114 taškų D.Rasimovičiūtė bendrojoje IBU taurės varžybų įskaitoje iš 29 vietos pakilo į 19-ąją.

SUKLUPO. Devyniolikmetis Ričardas Berankis nepateko į Ekvadore surengto ATP "Challenger Tour" serijos teniso turnyro finalą. ATP reitinge 276 vietą užimantis lietuvis pusfinalyje 2:6, 2:6 pralaimėjo 25-erių argentiniečiui Brianui Dabului (162). Turnyre, kurio prizų fondas 35 tūkst. JAV dolerių, R.Berankis uždirbo 1,755 tūkst. dolerių ir 29 ATP reitingo taškus.

FUTBOLAS. Antrąją pergalę iš eilės Afrikos futbolo pirmenybėse iškovojo ir vietą ketvirtfinalyje užsitikrino čempionės titulą ginanti Egipto rinktinė. Antrosiose keturių ekipų C grupės antrojo turo rungtynėse Egipto vienuolikė 2:0 (0:0) nugalėjo autsaideriais tapusius Mozambiko (1 tšk.) futbolininkus ir, nepriklausomai nuo paskutinio turo susitikimų, užsitikrino pirmąją vietą grupėje. Kitose C grupės rungtynėse šeštadienį Nigerijos rinktinė 1:0 (1:0) įveikė Benino (1 tšk.) ekipą ir su 3 taškais pakilo į antrąją vietą. Į atkrintamąsias varžybas pateks dvi geriausios grupės komandos.

TENISAS. Šiandien Melburne prasideda pirmasis iš keturių šių metų "Grand Slam" serijos teniso turnyrų - atvirasis Australijos čempionatas, kuriame nugalėtojų titulus gins ispanas Rafaelis Nadalis ir amerikietė Serena Williams. O jo išvakarėse Australijoje baigėsi moterų bei vyrų turnyras "Medibank International Sydney" (prizų fondas 972 500 JAV dolerių), kurį laimėjo Marcosas Baghdatis iš Kipro, finale 6:4, 7:6 (7:2) nugalėjęs prancūzą Richard'ą Gasquet, ir rusė Jelena Dementjeva, lemiamoje dvikovoje 6:3, 6:2 įveikusi favorite laikytą S.Williams.

ESTAI. Šeštadienį Estijoje prasidėjusiose pasaulio slidinėjimo taurės varžybose sėkmingai startavo šeimininkai, užėmę dvi prizines vietas vyrų 15 km klasikiniu stiliumi lenktynėse. Nugalėtoju tapęs čekas Lukašas Baueris distanciją įveikė per 36:45,7 ir 16,9 sek. aplenkė antrojoje vietoje likusį Andrusą Veerpalu bei 41,6 sek. - trečiąją poziciją užėmusį Jaaką Maę. Moterų 10 km klasikiniu stiliumi lenktynes laimėjo pasaulio taurės varžybų lyderė bendrojoje įskaitoje lenkė Justyna Kowalczyk (26:52,7).