2010 01 22 0:00

Į VANKUVERĮ. Ketvirtadienį vykusiame Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) vykdomojo komiteto posėdyje patvirtinta šalies rinktinė, kuri vasario mėnesį dalyvaus XXI žiemos olimpinėse žaidynėse Vankuveryje (Kanada). Ten Lietuvai atstovaus šeši sportininkai - biatlonininkė Diana Rasimovičiūtė, slidininkai Irina Terentjeva, Aleksejus Novoselskis, Mantas Strolia ir Modestas Vaičiulis bei kalnų slidininkas Vitalijus Rumiancevas.

DAILUSIS ČIUOŽIMAS. Estijos sostinėje vykstančio Europos dailiojo čiuožimo čempionate pirmieji auksą iškovojo Rusijos atstovai Yuko Kavaguti ir Aleksandras Smirnovas, laimėję sportinių šokių varžybas (213,15 taško). Antri - čempionų titulus praradę Vokietijos sportininkai Aliona Savčenko ir Robinas Šolkowy (211,72), treti - rusai Marija Muchorotova ir Maksimas Trankovas (202,03).

Vyrų asmeninėse varžybose pirmasis trumpąją programą atlikęs Lietuvos čiuožėjas Saulius Ambrulevičius surinko 34,49 balo, ir, aplenkęs tris varžovus, užėmė 34 vietą bei nepateko į dvidešimtuką, kuris vakar tęsė kovą dėl medalių.

TENISAS. Atvirajame Australijos teniso čempionate (prizų fondas 21,5 ml. JAV dolerių) čempionės titulą ginanti amerikietė Serena Williams (1) - 6:2, 6:1 nugalėjo čekę Petrą Kvitovą ir šešioliktfinalyje susikaus su ispane Carla Suarez Navarro (32). Čempionės sesuo Venus Williams (6) antrajame rate laimėjo prieš austrę Sybillę Bammer 6:2, 7:5, o serbę Aną Ivanovič (20) nugalėjo argentinietė Gisela Dulko 6:7 (6:8), 7:5, 6:4. Į šešioliktfinalį pateko ir Caroline Wozniacki (4, Danija), rusė Vera Zvonariova (9), Agnieszka Radwanska (10, Lenkija).

Vyrų varžybų antrajame rate šveicaras Roger Federeris (1) vakar įveikė rumuną Victorą Hanescu 6:2, 6:3, 6:2. Pergales šventė ir serbas Novakas Džokovičius (3), Nikolajus Davydenka (6, Rusija), Michailas Južnas (20, Rusija), vokietis Tommy Haasas (18), australas Lleytonas Hewittas (22), Marcosas Baghdatis (Kipras).

FUTBOLAS. Pirmosiose Ispanijos futbolo taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynėse trečiadienį "Sevilla" su Mariumi Stankevičiumi svečiuose 3:0 (1:0) nugalėjo La Korunjos "Deportivo" ekipą. Lietuvos rinktinės gynėjas žaidė visą mačą, o įvarčius nugalėtojams, kurie taurę iškovojo 2007 metais, pelnė Alvaro Negredo (27 min.), Renato (68 min.) bei Jesusas Navas (70 min.). Atsakomąjį mačas numatytas Sevilijoje sausio 28 dieną. Kitame ketvirtfinalio susitikime Maljorkos "Real" namie 1:2 (0:0) pralaimėjo "Getafe" futbolininkams. Likusios dvejos pirmosios ketvirtfinalio rungtynės žaistos vakar.