2010 02 24 0:00

TENISAS. Į ITF serijos moterų teniso turnyro Vokietijoje, kurio prizų fondas 50 tūkst. JAV dolerių, pagrindines varžybas pateko antrąja skirstyta 24-erių lietuvė Lina Stančiūtė (225 vieta WTA reitinge). Pirmadienį kvalifikacijos varžybų antrajame rate Lina 4:6, 6:1, 6:4 įveikė aikštyno šeimininkę Koriną Perkovič (449), o vakar trečiajame rate 6:4, 6:3 nugalėjo 21 metų serbę Ireną Pavlovič (259), kuri atstovauja Prancūzijai. Už įveiktą atrankos barjerą Linai atiteko šeši WTA reitingo taškai.

ŠOKIAI. Šiauliuose išdalyti Lotynų Amerikos sportinių šokių Lietuvos čempionato medaliai. Suaugusiųjų grupėje čempionais tapo Vilniaus "Ratuto" šokėjai Mantas Vaškelis ir Justina Dailidaitė, kuriems pirmąsias vietas skyrė net keturi teisėjai iš penkių. Surinkę 6 taškus čempionai 3 taškais aplenkė Kauno klubo "Toro" porą Gediminą Grigonį ir Agnę Malinauskaitę. Bronzos medaliai įteikti Kauno "Sūkurio" duetui Valerijui ir Olgai Osadčenko - 17 taškų.

RANKINIS. Pirmadienį baigėsi Lietuvos moterų rankinio lygos reguliarusis sezonas. Per paskutines rungtynes trečiojoje vietoje esantis Kauno "ACME-Žalgiris" namie 41:30 (22:16) nugalėjo penktojoje pozicijoje likusią Utenos KKSC ekipą. Pirmąsias dvi vietas užėmusios komandos - čempionės titulą ginanti Vilniaus VPU "Šviesa-Eglė" ir vicečempionė Vilniaus "Eastcon AG-Vilniaus kolegija" - iš karto pateko į pusfinalį. Kitos keturios ekipos sudarys dvi ketvirtfinalio poras, kurios kovo 13 ir 14 (jei reikės ir kovo 17) dienomis žais serijas iki dviejų pergalių.

PERŽIŪRA. Naujam futbolo sezonui besiruošiantis Vilniaus VMFD "Žalgirio" klubas į peržiūrą pakvietė dar tris užsienio futbolininkus. Sostinės ekipos peržiūroje dalyvauja kamerūnietis Lionnelis Franckas Djimgou bei rusai Andrejus Nagumanovas ir Pavelas Komolovas. Visi trys kandidatai yra žaidę savo šalių jaunimo rinktinėse. Tuo tarpu treniruočių stovyklą paliko savaitę su vilniečiais dirbęs puolėjas iš Kinijos Yang Mu.

MARATONAS. Sekmadienį Olandijoje vykusiame tradiciniame maratone ("The Centraal Beheer Achmea Midwinter Marathon") devynioliktas finišavo Dainius Šaučikovas. 42 km 195 m jis įveikė per 2 valandas 52 minutes 26 sekundes. 26 vietą užėmė Ramūnas Vilčinskas (2.56:31), o Mindaugas Garmus buvo 42-as (3.06:19). Maratono Olandijoje nugalėtoju tapo čekas Pavelas Brydlas (2.27:24), aplenkęs tėvynainį Petrą Pecheką (2.30:33) bei lenką Januszą Sarnickį (2.31:43).