2010 04 02 0:00

TENISAS. Floridos valstijoje (JAV) vykstančio ATP ir WTA teniso turnyro "Sony Ericsson Open" (bendras prizų fondas 9 mln. JAV dolerių) moterų pusfinalio antrąją porą sudarys Belgijos atstovės - Justine Henin ir 2005-aisiais šį turnyrą laimėjusi Kim Clijsters. Trečiadienį ketvirtfinalyje J.Henin 6:7 (5:7), 6:3, 6:4 nugalėjo lenkų kilmės Danijos tenisininkę Carolinę Wozniacki, o K.Clijsters 6:3, 7:5 įveikė australę Samanthą Stosur. Kitame pusfinalio mače žais ketvirtojo titulo siekianti amerikietė Venus Williams, iškovojusi titulus Majamyje 1998, 1999 ir 2001 metais, bei prancūzė Marion Bartoli. Vyrų turnyro ketvirtfinalyje ispanas Rafaelis Nadalis 6:3, 6:2 nugalėjo prancūzą Jo-Wilfriedą Tsongą, o 2004-aisiais šį turnyrą laimėjęs amerikietis Andy Roddickas 6:3, 6:3 įveikė ispaną Nicolasą Almagro.

Be pagrindinio prizo, moterų varžybų nugalėtojai atiteks 700 tūkst. dolerių čekis bei 1000 WTA taškų, o vyrų turnyro laimėtojas gaus 605,5 tūkst. JAV dolerių čekį ir 1000 ATP taškų.

STALO TENISAS. Tarptautinė stalo teniso federacija (ITTF) paskelbė naujausius sportininkų reitingus. Moterų klasifikacijoje tarp 1168 sportininkių yra 13 lietuvių, vyrų tarp 1632 žaidėjų - 17 Lietuvos stalo tenisininkų. Geriausia šalies tenisininkė Rūta Paškauskienė iš 39 vietos pakilo į 38-ąją. Lina Misikonytė irgi šoktelėjo laipteliu aukštyn - 202 (buvo 203). Eglė Stuckytė užima 383 vietą (buvo 365), Ieva Jucevičiūtė - 424 (392), Ieva Venslavičiūtė - 442 (422). Iš vyrų aukščiausią poziciją užima Algirdas Skirgaila - 616 (buvo 602).

FUTBOLAS. Pirmąjį tašką Rusijos pirmosios futbolo lygos čempionate iškovojo ir dvidešimties komandų turnyre į 13 vietą pakilo Belgorodo klubas "Saliut", kuriame žaidžia Ignas Dedura. Ši komanda užvakar svečiuose antrojo turo susitikimą su penktojoje pozicijoje esančia Krasnodaro ekipa "Kuban" (4 tšk.) baigė lygiosiomis 0:0. Lietuvis žaidė visą mačą. Pirmauja po 6 taškus turinčios Naberežnyje Čelnų "Kamaz", Sverdlovsko srities "Ural" ir "Chimki" komandos, o Nižnij Novgorodo tokio pat pavadinimo komanda "Nižnij Novgorod" su Tomu Mikuckiu - devynioliktas.