2010 04 07 0:00

ŠOKIAI. Savaitgalį Rusijos sostinėje vykusiame Europos standartinių sportinių šokių čempionate geriausiai iš lietuvių pasirodžiusi šalies čempionų pora Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė užėmė devintąją vietą (Kauno "Sūkurys"). Senojo žemyno čempionais tapo Vokietijos šokėjai Benedetto Ferrugia ir Claudia Kohler, sidabras atiteko Italijos duetui Andrea Ghigiarelliui ir Sarai Andracchio, bronza - rusams Sergejui ir Olgai Konovalcevams.

DVIRAČIAI. Devintą kartą Belgijoje surengtose klasikinėse "Grand Prix de Dottignies" dviratininkių lenktynėse penkioliktąją vietą užėmė "Safi-Pasta Zara" komandos narė Rasa Leleivytė, o jos ekipos draugė Inga Čilvinaitė finiše buvo 21-a. Abi Lietuvos dviratininkės 120 km distancijoje finišavo kartu su pagrindine grupe bei lenktynių nugalėtoja olande Kirsten Wild (3.13:22).

ŠACHMATAI. Čekijoje pasibaigusiame tarptautiniame šachmatų turnyre "Chance Cup" trečiąją vietą tarp dešimties dalyvių, pelnęs 6 taškus iš 9 galimų, užėmė Vaidas Sakalauskas (ELO koeficientas 2418). Lietuvos šachmatininkas laimėjo 3 partijas ir 9 baigė lygiosiomis. Turnyro nugalėtoju tapo lenkas Kamilas Stachowiakas (2401) - 4 pergalės ir 5 lygiosios (6,5 tšk.). Antras - 6 taškus surinkęs kitas Lenkijos šachmatininkas Michalas Luchas (2403).

TENISAS. ITF serijos vyrų teniso turnyrą Ispanijos sostinėje Madride pradėjo aštuoniolikametis Laurynas Grigelis (465). Jis poroje su 22-ejų amerikiečiu Conoru Pollocku dvejetų varžybų aštuntfinalyje 7:5, 2:6, 13:11 nugalėjo turnyro favoritais laikytus šeimininkus Carlosą Pochą-Gradiną ir Andonį Vivanco-Guzmaną. Vienetų varžybų šešioliktfinalyje lietuvio varžovas vakar buvo prancūzas Albano Olivetti (1276). Turnyro prizų fondas - 10 tūkst. JAV dolerių.

TENISAS. Belgijoje vykstančio ITF serijos moterų teniso turnyro "Telenet Open 2010" vienetų varžybų šešioliktfinalyje 24-erių Lina Stančiūtė (262) nugalėjo prancūzę Karlą Mraz (336) - 6:3, 7:5. Turnyro prizų fondas - 50 tūkst. JAV dolerių.