2011 01 04 0:00

PRISTATĖ LOGOTIPĄ

2 mln. žmonių garsiajame Rio de Žaneiro (Brazilija) paplūdimyje Kopakabanoje stebėjo 2016 metų olimpinių žaidynių logotipo pristatymo ceremoniją, jai vadovavo Tarptautinio olimpinio komiteto (IOC) vadovas Jacques'as Rogge'as.

Logotipą sudaro trys figūros - oranžinės, žalios ir mėlynos spalvos. Susikibusios rankomis jos imituoja šokį. Logotipas simbolizuoja užkrečiančią energiją, harmoningą įvairovę, natūralumą ir olimpinę dvasią. Vasaros olimpiada Rio de Žaneire vyks 2016 metų rugpjūčio 5-21 dienomis.

ĮVEIKĖ ATRANKĄ

ATP serijos "Brisbane International" vyrų teniso turnyre Australijoje sėkmingai rungtyniauja 87-oji pasaulio raketė Ričardas Berankis. Nugalėjęs tris varžovus pajėgiausias Lietuvos tenisininkas iškopė į pagrindinį vienetų turnyrą, užsitikrino 12 ATP reitingo taškų bei 4140 JAV dolerių čekį.

Vakar lemiamame kvalifikacijos susitikime lietuvis per dvi valandas 6:3, 5:7, 6:2 nugalėjo Lenkijoje gimusį 31-erių australą Peterį Luczaką (137). Šįryt 4 valandą Lietuvos laiku pagrindinių vienetų varžybų šešioliktfinalyje R.Berankis turėjo kovoti su 33 metų prancūzu Arnaud Clement'u (78).

HOPMANO TAURĖ

Aštuonių mišrių komandų "Hopmano taurės" teniso turnyrą Australijoje pergale pradėjo Italijos žaidėjų pora. B grupės mače vakar Italijos ekipa 2:1 įveikė Didžiosios Britanijos tenisininkus. Italė Francesca Schiavone 7:5, 6:3 nugalėjo britę Laurą Robsoną, tačiau škotas Andy Murray'us atstatė pusiausvyrą, jis 7:5, 6:1 įveikė Potito Staracę. Dvejetų susitikime F.Schiavone ir P.Starace po atkaklios kovos nugalėjo L.Robson bei A.Murray'ų - 6:7 (1:7), 7:6 (8:6), 7:6 (10:2). B grupėje dar varžosi Prancūzija ir JAV.

A grupėje pirmauja Serbija, sekmadienį 3:0 įveikusi Kazachstano atstovus. Antrąją vietą užima Australija, šeštadienį 2:1 nugalėjusi Belgijos tenisininkus.

DAKARO RALIS

Argentinoje startavusio Dakaro ralio pirmąjį etapą automobilių klasėje laimėjo nugalėtojo titulą ginantis 48 metų ispanas Carlosas Sainzas su "Volkswagen". Sekmadienį 222 km greičio ruožą jis įveikė per 2 valandas 18 minučių 32 sekundes. 1 minutę 31 sekundę etapo nugalėtojui finiše pralaimėjo prancūzas Stephane'as Peterhanselis su BMW, o trečiojoje pozicijoje esantis Kataro lenktynininkas Nasseras Al-Attiyahas ("Volkswagen") nuo ispano atsiliko 2 minutes 16 sekundžių.

Pirmojo etapo 192 km greičio ruožą tarp motociklininkų greičiausiai įveikė portugalas Rubenas Faria (1:58:02), 29 sek. aplenkęs prancūzą Cyrilą Despresą bei 1 min. 15 sek. ispaną Marcą Comą. Visas trejetukas vairuoja KTM motociklus.