2011 01 26 0:00

TREČIĄ MEDALĮ NUGVELBĖ LIGA

Pekine vykusiame trečiajame pasaulio dviračių treko taurės varžybų etape iškovojusi sidabro ir bronzos medalius Lietuvos dviratininkė Simona Krupeckaitė grįžo namo. Kinijoje Simona sprinto rungtyje iškovojo sidabro medalį, o komandų sprinto lenktynėse su Gintare Gaivenyte pelnė bronzą. Keirino rungtyje ji liko šešta. 28 metų sportininkė prisipažino, kad iškovoti trečią medalį jai sutrukdė sveikatos problemos. Kaip sakė geriausia praėjusių metų Lietuvos sportininkė, jai sunkiausia buvo paskutinę, trečiąją, varžybų dieną. "Dar ir dabar jaučiu, kad turiu plaučius ir gerklę. Nežinau, gal ir temperatūra pakilusi. Tačiau ir kitos dviratininkės turėjo sveikatos problemų", - kalbėjo užvakar namo grįžusi S.Krupeckaitė. Ji tvirtino, kad savo pasirodymą Pekine vertina gana gerai. "Ypač patenkinta rezultatu sprinto rungtyje, nes iš gana žemos pozicijos atrankos varžybose pakilau iki antrosios vietos. Keirino rungtis klostėsi gerai, bet finale nebeužteko jėgų", - pripažino Simona.

Pasak S.Krupeckaitės, Pekine startavo beveik visos stipriausios pasaulio dviratininkės, ten nebuvo tik britės Victorios Pendleton ir australės Annos Meares. Paskutinis, ketvirtasis, pasaulio taurės varžybų etapas vyks vasario 18-20 dienomis Mančesteryje (Anglija).

Ten ketina vykti ir S.Krupeckaitė. Ji teigė, kad vietos pasaulio taurės varžybų bendrojoje įskaitoje jai nėra svarbios. Ten svarbiausia - surinkti kuo daugiau taškų olimpinės atrankos įskaitai.

O svarbiausias dviračių treko sezono startas lietuvės laukia kovo 23-27 dienomis Apeldorne (Olandija), kur vyks pasaulio čempionatas.

NEĮVEIKĖ ATRANKOS

Šveicarijos sostinėje Berne prasidėjusio Europos dailiojo čiuožimo čempionato solistų atrankos varžybose (laisvoji programa) Lietuvos atstovas Saulius Ambrulevičius užėmė 17 vietą ir nepateko į pagrindines varžybas. 18-metis kaunietis surinko 76,40 taško. Atrankos varžybose dalyvavo 20 čiuožėjų, į pagrindines varžybas pateko 11.

Į pagrindines ledo šokių varžybas pateko Lietuvos pora - 19-metė amerikietė Isabella Tobias ir 25-erių Deividas Stagniūnas.

VĖL PRALAIMĖJO

Aštuntą nesėkmę vienuoliktose Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionato rungtynėse patyrė septintąją vietą užimanti Vilniaus MRU komanda. Be keturių pagrindinių žaidėjų rungtyniavusios vilnietės namie 43:55 pralaimėjo ketvirtojoje pozicijoje esančioms Borisovo "Berezina-RCOR" (6 pergalės, 6 pralaimėjimai) krepšininkėms.

14 taškų šeimininkėms pelnė Šarūnė Povilionytė, 9 - Inga Aleksaitė, 5 - Simona Martinkutė. Rezultatyviausia nugalėtojų gretose buvo Ala Muravskaja - 17 taškų. Devynių komandų Baltijos čempionate pirmauja 11 pergalių iš eilės pelniusi Sankt Peterburgo "Spartak" (Rusija).