2011 07 26 0:00

LIKO BE MEDALIO

Kinijoje vykstančio vandens sporto šakų čempionato plaukimo varžybose pirmadienį Giedrius Titenis vyrų 100 m krūtine rungties finale tarp aštuonių dalyvių šeštąją poziciją pasidalijo su vengru Danieliu Gyurta. Abu distanciją įveikė per 1:00,25, o G.Titenis pagerino asmeninį sezono rezultatą. Planetos čempionu tapo norvegas Alexanderis Dale'as Oenas (58,71 sek.).

MATYTI PAGRINDINIS TURNYRAS

JAV vykstančio ATP serijos teniso turnyro "Farmers Classic" (prizų fondas - 619,5 tūkst. JAV dolerių) kvalifikacinėse varžybose antrą pergalę iškovojo 19-metis Laurynas Grigelis (ATP klasifikacijoje - 243 vieta). Antrajame kvalifikacijos rate jis 6:4, 6:4 nugalėjo 24-erių australą Carsteną Ballą (ATP-228) ir jau uždirbo 1030 JAV dolerių bei 6 ATP taškus. Iki pagrindinio turnyro Laurynui liko vienas žingsnis.

Iš karto į pagrindines šio turnyro varžybas patekęs 21 metų Ričardas Berankis (ATP-115) pirmajame rate susikaus su dvejais metais jaunesniu amerikiečiu Ryanu Harrisonu (ATP-120), kurį yra nugalėjęs visus tris kartus.

LAIMĖJO ISPANAI

Sekmadienį Ispanijoje pasibaigusias Europos jaunimo (iki 20 metų) vaikinų krepšinio pirmenybes laimėjo šeimininkė Ispanijos rinktinė. Lemiamoje dvikovoje ispanai 82:70 nugalėjo bendraamžius iš Italijos ir šios amžiaus grupės pirmenybių auksą iškovojo pirmą kartą. 29 taškais bei 11 atkovotų kamuolių prie pergalės prisidėjo naudingiausiu čempionato žaidėju pripažintas Nikola Mirotičius. Bronza pasipuošė praėjusių pirmenybių nugalėtoja Prancūzijos komanda, mažajame finale 66:50 įveikusi Rusiją.

VARŽOVAI BYRA

Vienas rimčiausių disko metiko Virgilijaus Aleknos varžovų - olimpinis ir pasaulio vicečempionas, Europos čempionas lenkas Piotras Malachowskis gali praleisti pasaulio pirmenybes Pietų Korėjoje, informuoja interneto TVN24. Brazilijoje pasibaigusiose kariškių pasaulio žaidynėse Lenkijos disko metikas patyrė traumą. Dėl kelio skausmo jis užėmė tik dešimtąją vietą, geriausiu bandymu diską nusviedęs 53,67 m. Kaip sako P.Malachowskis, jis nenorėjęs rizikuoti, tačiau bandė patekti nors į finalinį aštuntuką.

VICEČEMPIONŲ NESĖKMĖ

Lietuvos futbolo A lygos čempionate ketvirtas žengiantis "Šiaulių" (31 tšk.) klubas XVIII turo rungtynėse namie 1:0 (1:0) įveikė trečiojoje pozicijoje išlikusią šalies vicečempionę Marijampolės "Sūduvą" (36 tšk.). Vienintelį įvartį pirmojo kėlinio pabaigoje įmušė Robertas Vėževičius (44 min). Čempionate pirmauja titulą ginantis Panevėžio "Ekranas" (43 tšk.), antrąją vietą užima Vilniaus VMFD "Žalgiris" (37 tšk.).