2011 10 15 0:00

UŽSITIKRINO MEDALĮ

Lenkijoje vykstančiose Europos stalo teniso pirmenybėse dėl medalio kovojusi praėjusių metų Senojo žemyno bronzinė prizininkė Rūta Paškauskienė (ITTF klasifikacijoje - 85 vieta) asmeninėse varžybose vakar patyrė nesėkmę ir pasitraukė iš kovos dėl medalių. Kovodama dėl vietos šešioliktfinalyje lietuvė 4:1 (7:11, 13:11, 11:7, 11:5, 12:10) nugalėjo slovakę Barborą Balažovą, tačiau vakar Rūtai nepavyko prasiveržti į aštuntfinalį - ji 1:4 (6:11, 7:11, 7:11, 11:5, 11:13) pralaimėjo Vokietijos sportininkei Kristin Silbereisen (44). Tačiau Rūta grįš su medaliu. Europos moterų dvejetų čempionių titulą ginančios R.Paškauskienė ir rusė Oksana Fadejeva aštuntfinalyje 3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 11:7) nugalėjo lenkes Katarzyną Grzybowską ir Kingą Stefanską, ketvirtfinalyje 4:1 (8:11, 11:8, 11:6, 13:11, 11:7) įveikė Vokietijos tenisininkes Kristin Silbereisen ir Zhenqi Bartheliveike ir užsitikrino bronzos medalius. Rytoj pusfinalyje jos stos prieš Olandijos porą - Jie Li ir Jeleną Timiną, kurias pernai Europos čempionato finale iveikė 4:0.

BRAVO, LAURYNAI!

Tiburone (Kalifornijos valst., JAV) vykstančiame ATP "Challenger Tour" serijos teniso turnyre (prizų fondas - 100 tūkst. JAV dolerių) antrą pergalę asmeninėse varžybose iškovojo dvidešimtmetis Laurynas Grigelis (ATP klasifikacijoje - 212 vieta). Aštuntfinalyje lietuvis 7:6 (7:3), 3:6, 6:4 nugalėjo ketvirtuoju turnyre skirstytą 29-erių amerikietį Bobby Reynoldsą (122). Po šios pergalės Laurynas jau uždirbo 18 ATP taškų ir 2920 dolerių čekį. Vakar vakare L.Grigelis susitiko su 32-ejų vokiečiu Bjornu Phau (148). Iš dvejetų varžybų L.Grigelio ir baltarusio Vladimiro Ignatiko duetas jau pasitraukė, ketvirtfinalyje jie 1:6, 2:6 pralaimėjo australams Carstenui Ballui ir Chrisui Guccionei. Nesėkmę patyrusiam duetui atiteko 18 ATP taškų ir 1280 dolerių čekis.

BAIGĖ PASIRODYMĄ

Prancūzijoje vykstančio ATP "Challenger Tour" serijos teniso turnyro (prizų fondas - 64 tūkst. eurų) aštuntfinalyje nesėkmę patyrė 21 metų Ričardas Berankis (ATP klasifikacijoje - 125 vieta). Jis 4:6, 2:6 pralaimėjo 42-ajai planetos raketei Turnyro Rene favoritui 28-erių Gilles'iu Muller (42) iš Liuksemburgo. Įveikęs pirmąjį ratą lietuvis uždirbo 8 ATP taškus ir 1100 eurų. Dvejetų varžybų aštuntfinalyje Ričardo ir ukrainiečio Sergejaus Bubkos duetas 3:6, 6:3, 7:10 neįveikė vokiečio Dustino Browno ir belgo Rubeno Bemelmanso poros.

GALVOSŪKIS DĖL LENKO

Dėl Lenkijos lenktynininko Roberto Kubicos sugrįžimo į "Lotus Renault" komandą jos vadovai netrukus turės apsispręsti, ar pasirašys kontraktą su juo kitam sezonui. Vasario pradžioje ralyje Italijoje sunkią avariją patyręs lenkas dar nepradėjo treniruočių bolide. Komandos vadovas Ericas Boullier neslepia, kad jau surastas naujas pilotas, kuris galėtų pakeisti R.Kubicą. Manoma, jeigu prancūzai atsisakys lenko paslaugų, jo vietą komandoje užims prancūzas Romainas Grosjeanas. Jis šiuo metu yra komandos testuotojas. 2009 metais R.Grosjeanas dalyvavo septyneriose lenktynėse, tačiau neiškovojo nė vieno taško. "Lotos Renault" komanda dar laukia, kad įsitikintų R.Kubicos galimybėmis. Anksčiau sklido kalbos, jog šis pilotas dalyvaus paskutinėse šiais metais "Formulės 1" lenktynėse Brazilijoje, tačiau jau dabar aišku, kad ten jo neišvysime. E.Boullier pareiškė, kad artimiausiu metu susės pasikalbėti su R.Kubica ir dar norės testuoti jį trasoje. Tik po to bus pradėta rengti komandos strategija ateinančiam sezonui.

RUNGTYNIŲ SERIJA

Trijų Jaunimo ledo ritulio B lygos (MHL B) rungtynių ciklą nesėkme pradėjo antrąją vietą septynių komandų Vakarų divizione užimantis Vilniaus klubas "Baltica" (15 tšk.). Vilniečiai namie 2:4 (1:2, 0:1, 1:1) pralaimėjo ketvirtojoje pozicijoje esančiai Latvijos ekipai Rygos "Juniors" (10 tšk.). Sostinės "Pramogų arenoje" komandos žais tarpusavy ir šiandien (17 val.) bei sekmadienį (17 val.). Vakarų divizione pirmauja Penzos klubas "Dizelist" (Rusija, 18 tšk.). Elitinėje MHL lygoje žaidžia 32 klubai iš 29 Rusijos, Baltarusijos, Kazachstano, Latvijos ir Slovakijos miestų, o MHL B lygoje jėgas bando 19 komandų iš aštuoniolikos Rusijos, Kazachstano, Latvijos ir Lietuvos miestų.