Naujuosius metus „Energija“ pradėjo džiugia gaida

2014 01 08 11:16
Elektrėniškiai metus pradėjo įveikdami baltarusius. „Energijos“ nuotrauka

Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulininkai iškovojo šaunią pergalę išvykoje nugalėdami Baltarusijos jaunimo rinktinės pagrindu sudarytą komandą „Raubiči96“.

Pirmieji du kėliniai vyko ne taip, kaip norėjosi, bet trečiajame elektrėniškiai įrodė turintys charakterį ir pirmąsias rungtynes 2014 metais laimėjo rezultatu 5:3 (1:2, 1:1, 3:0).

Lietuvių komandai vadovavo žaidžiantis treneris Dovydas Kulevičius. Vartus visas rungtynes saugojo Nerijus Dauksevičius.

Prieš pat naujus metus į Kazachstano klubą „Gorniak“ persikėlė Povilas Verenis. Komandos sudėtį papildė sezoną JAV pradėjęs Deividas Četvertakas.

Apie rungtynes Dovydas Kulevičius taip kalbėjo: „Labai džiaugiuosi, kad pavyko laimėti. Būna sunku žaisti po švenčių, bet trečiajame kėlinyje mus lydėjo sėkmė ir mes nugalėjome. Dėl pokyčių penketuose – tai buvo nacionalinės rinktinės trenerio Berndo Haakės noras, bet, kaip matome, šiandien tai veikė puikiai. Tikiuosi, kad 2014-ieji mums bus pergalių metai.“

„Energijai“ įvarčius pelnė Andrius Židkovas (9:55 min.), Aivaras Bendžius (23:25), Dominykas Bisturys (40:23), Paulius Gintautas (44:24) ir Tomas Vyšniauskas (47:44).

Elektrėniškių vartų sargą N.Dauksevičių po kartą įveikti pavyko Jegorui Ivanovui (2:40), Romanui Serafimovičiui (4:50) bei Nikitai Nikitiukui (29:33).

Šiandien šios komandos susitiks dar kartą. Artimiausias namų rungtynes „Energija“ žais artėjantį sekmadienį ir pirmadienį (sausio 12 ir 13 dienomis) su Gomelio ledo ritulininkais.