Neatlaikė varžovų šturmo

2009 12 16 0:00
"Šiaulių" komanda Graikijoje atsilaikė tik tris kėlinius.
Nuotrauka: ©"Lietuvos žinios"

"Šiaulių" krepšininkai vakar vėlai vakare komplikavo savo galimybes prasibrauti į Europos taurės varžybų aštuntfinalį.

Šiauliečiai Graikijoje pralaimėjo C grupės rungtynes Salonikų "Aris" komandai rezultatu 67:85. Prieš savaitę Lietuvos komanda tuos pačius varžovus savo aikštėje įveikė minimalia persvara - 92:91.

Antradienį išvykoje Antano Sireikos auklėtiniai tris kėlinius niekuo nenusileido šeimininkams ir kurį laiką net pirmavo. Trečiojo ketvirčio viduryje Lietuvos komanda po Mindaugo Kuzminsko dvitaškio nutolo 50:40, bet "Aris" po kelių minučių vėl persvėrė rezultatą. 34 min. Deividas Gailius jį išlygino - 60:60. Tačiau tuomet "Šiauliai" įkrito į gilią duobę. Salonikų ekipa per kelias minutes surengė įspūdingą spurtą 15:0 ir atėmė iš svečių paskutinę viltį.

"Aris" pribloškė šiauliečius taikliomis atakomis iš toli - pataikė net 14 iš 27 tritaškių (52 proc.). Be to, "Šiaulių" krepšininkai beviltiškai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių - 23:41.

Europos taurės 5-ojo turo rungtynes "Šiauliai" žais sausio 5 dieną namie su Jeruzalės "Hapoel" (Izraelis) komanda, kuri vakar 69:86 neprilygo kroatų "Zadar" krepšininkams. Dar vienas pralaimėjimas A.Sireikos komandai reikštų turnyro pabaigą jau grupės varžybose.