Nepateko į pagrindinį turnyrą

2012 05 26 8:32

Paryžiaus "Roland Garros" teniso kortuose baigėsi antrojo šiais metais Didžiojo kirčio serijos teniso turnyro - atvirojo Prancūzijos čempionato, kurio bendrą prizų fondą sudaro 18,72 mln. eurų, vyrų vienetų varžybų kvalifikacija.

Deja, į pagrindinį turnyrą patekti nepavyko 189-ąją vietą ATP reitinge užimančiam 20-mečiui Laurynui Grigeliui. Vakar lemiamoje trečiojo rato dvikovoje lietuvis 1:6, 1:6 pralaimėjo 21-ajai atrankos raketei 30-mečiui ispanui Danieliui Munozui-De La Navasui, kuris pajėgiausių planetos tenisininkų klasifikacijoje užima 130-ąją vietą.

Baigęs pasirodymą trečiajame atrankos rate L. Grigelis užsitikrino 16 ATP reitingo taškų bei 8 000 eurų čekį.

Pirmajame rate Lietuvos tenisininkas 1:6, 6:3, 6:4 įveikė 28-erių metų argentinietį Maximo Gonzalezą (ATP-188), o antrajame 6:4, 7:6 (7:4) nugalėjo keturioliktąjį pagal reitingą kvalifikacijoje kitą Argentinos tenisininką 21-erių metų Federico Delbonisą (ATP-117).

Atvirųjų Prancūzijos pirmenybių pagrindinės varžybos prasidės pirmadienį.