„Neptūnas“ išbarstė persvarą ir nusileido „Triumph“

2012 12 09 19:18
kkneptunas.lt nuotr.

Likus žaisti puspenktos minutės iki rungtynių pabaigos Klaipėdos „Neptūnas“ (1-7) turėjo 15 taškų pranašumą, tačiau patyrė dar vieną nesėkmę VTB Vieningosios lygos turnyre.

„Neptūno“ krepšininkai sekmadienį išvykoje 80:83 (26:15, 18:21, 23:18, 13:29) nusileido Liubercų „Triumf“ ekipai. Per aštuonias dvikovas VTB Vieningoje lygoje klaipėdiečiai laimėjo tik kartą. Liubercų klubas iškovojo ketvirtąją pergalę.

„Neptūno“ ekipa buvo arčiau tikslo, kai sužaidus 34 minutes su puse turėjo solidų 15 taškų pranašumą – 74:59. Tačiau tris su puse kėlinio situaciją kontroliavę klaipėdiečiai prarado iniciatyvą.

Likus trims minutėms „Neptūnas“ dar pirmavo 9 taškais (78:69), tačiau tuomet keturias atakas iš eilės „Triumf“ baigė rezultatyviai, ir Sergejaus Karasiovo tritaškis prasidėjus paskutinei minutei išlygino rezultatą 78:78.

Martynas Mažeika dar išvedė „Neptūną“ į priekį, bet Karasiovas atsakė taikliais baudų metimais. Po netaiklaus Mariaus Runkausko dvitaškio ir Rashauno Broaduso klaidos šeimininkai pataikė dar tris baudų metimus, o Mažeikos tritaškis aidint sirenai skriejo pro šalį.

„Triumf“: Sergejus Karasiovas 25, Tywainas McKee 17 (8 atk. kam.), Kyle’as Landry 14 (8 atk. kam.), Tasaminas Mitchellas 8.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 16, Davidas McClure‘as 13, Deividas Gailius 10 (9 atk. kam.), Vytautas Šarakauskas 10 (10 atk. kam.), Marius Runkauskas 9.