TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
SPORTAS

Nesėkmingas šeimininkų šeštadienis

2009 03 30 0:00

Pasaulio futbolo čempionato Europos zonos atrankos turnyre šeštadienį buvo sužaista 20 rungtynių.

Savo aikštėje žaidusios rinktinės laimėjo tik penkis susitikimus. Šeši mačai baigėsi lygiosiomis, net po devynių rungtynių pergales šventė svečiai.

Įpusėjus atrankos kovoms, favoritai taškų nebarsto - šeštadienį sensacijų buvo išvengta.

Prancūzijai pralaimėjusių lietuvių kaimynams sekėsi geriau. Latvijos futbolininkai išvykoje 4:0 sutriuškino Liuksemburgo rinktinę, o estai parsivežė tašką iš Jerevano, kur 2:2 sužaidė su armėnais.

Statistika

1 grupė

Portugalija - Švedija 0:0.

Malta - Danija 0:3 (0:2). S.Larsenas (12 ir 23), M.Nordstrandas (89).

Albanija - Vengrija 0:1 (0:1). S.Torghelle (38).

Turnyro lentelė (rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1. Danija 4 3 1 0 9:2 10

2. Vengrija 5 3 1 1 5:2 10

3. Portugalija 5 1 3 1 6:3 6

4. Švedija 4 1 3 0 2:1 6

5. Albanija 6 1 3 2 3:3 6

6. Malta 6 0 1 5 0:14 1

2 grupė

Izraelis - Graikija 1:1 (0:0). O.Golanas (55); F.Gekas (42).

Liuksemburgas - Latvija 0:4 (0:1). G.Karlsonas (23), A.Cauna (48), A.Višnakovas (71), A.Pereplotkinas (86).

Moldova - Šveicarija 0:2 (0:1). A.Frei (33), G.Fernandesas (90).

1. Graikija 5 3 1 1 10:3 10

2. Šveicarija 5 3 1 1 9:6 10

3. Izraelis 5 2 3 0 9:6 9

4. Latvija 5 2 1 2 8:6 7

5. Liuksemburgas 5 1 1 3 3:11 4

6. Moldova 5 0 1 4 2:9 1

3 grupė

Šiaurės Airija - Lenkija 3:2 (1:1). W.Feeney (10), J.Evansas (47), M.Zewlakowas (61 į savo vartus); I.Jelenis (27), M.Saganowskis (90).

Slovėnija - Čekija 0:0.

1. Šiaurės Airija 6 3 1 2 11:6 10

2. Slovakija 4 3 0 1 8:5 9

3. Čekija 5 2 2 1 5:2 8

4. Slovėnija 5 2 2 1 5:3 8

5. Lenkija 5 2 1 2 8:7 7

6. San Marinas 5 0 0 5 1:15 0

4 grupė

Vokietija - Lichtenšteinas 4:0 (2:0). M.Ballackas (4), M.Jansenas (8), B.Schweinsteigeris (48), L.Podolskis (49).

Rusija - Azerbaidžanas 2:0 (1:0). R.Pavliučenka (32), K.Zyrianovas (71).

Velsas - Suomija 0:2 (0:1). J.Johanssonas (43), S.Kuqi (90).

1. Vokietija 5 4 1 0 16:4 13

2. Rusija 4 3 0 1 8:3 9

3. Suomija 4 2 1 1 6:6 7

4. Velsas 5 2 0 3 4:5 6

5. Azerbaidžanas 4 0 1 3 0:4 1

6. Lichtenšteinas 4 0 1 3 0:12 1

5 grupė

Ispanija - Turkija 1:0 (0:0). G.Pique (60).

Belgija - Bosnija 2:4 (0:1). M.Dembele (65), W.Sonckas (89 iš 11 m); E.Dzeko (7), S.Jahičius (74), Z.Bajramovičius (80), Z.Misimovičius (86).

Armėnija - Estija 2:2 (1:1). H.Mchitarianas (32), G.Ghazarjanas (88); K.Vasiljevas (35), S.Zenjovas (67).

1. Ispanija 5 5 0 0 11:1 15

2. Bosnija 5 3 0 2 16:6 9

3. Turkija 5 2 2 1 5:3 8

4. Belgija 5 2 1 2 9:9 7

5. Estija 5 0 2 3 4:15 2

6. Armėnija 5 0 1 4 3:14 1

8 grupė

Juodkalnija - Italija 0:2 (0:1). A.Pirlo (11 iš 11 m), G.Pazzini (73).

Airija - Bulgarija 1:1 (1:0). R.Dunne'as (1); K.Kilbane'as (74 į savo vartus).

Kipras - Gruzija 2:1 (1:0). M.Konstantinou (33), D.Christofis (56); L.Kobiašvilis (71 iš 11 m).

1. Italija 5 4 1 0 8:2 13

2. Airija 5 3 2 0 6:3 11

3. Bulgarija 4 0 4 0 3:3 4

4. Kipras 4 1 1 2 4:5 4

5. Juodkalnija 4 0 2 2 3:6 2

6. Gruzija 6 0 2 4 4:9 2

9 grupė

Olandija - Škotija 3:0 (2:0). K.J.Huntelaaras (30), R.van Persie (45), D.Kuytas (76 iš 11 m).

1. Olandija 4 4 0 0 8:1 12

2. Islandija 4 1 1 2 4:6 4

3. Škotija 4 1 1 2 2:5 4

4. Makedonija 3 1 0 2 2:3 3

5. Norvegija 3 0 2 1 2:3 2

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
SPORTAS
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"