Netikėta "Žalgirio" nesėkmė

2013 03 10 18:35
J.Plaza/AFP/Scanpix nuotrauka

Kauno „Žalgiris“ 82:86 pralaimėjo prasčiausiai VTB Vieningosios lygos ekipai Minsko „Tsmoki“.

B grupėje Minsko komanda šį sezoną nugalėjo tik Klaipėdos „Neptūno“ klubą. Be gynėjų Marko Popovičiaus ir Donnie McGratho atvykę žalgiriečiai trečiojo kėlinio pradžioje atsiliko – 56:65. 37-ąją minutę po Kšištofo Lavrinovičiaus tritaškio svečiai pirmą kartą nuo pirmosios minutės išsiveržė į priekį – 72:71. Tačiau dvikovos pabaigoje kauniečių žaidimas buvo netikslus – Darjušas Lavrinovičius prametė vieną baudą iš dviejų, o varžovai pataikė bene svarbiausią tritaškį – 82:77.

Iki susitikimo pabaigos likus 25 sekundėms kauniečių viltį atgaivino Tremmellas Dardenas, perėmęs kamuolį ir sumažinęs atsilikimą – 81:82. Vis dėlto vėliau vykusiame baudų metimo konkurse pirmasis suklydo Rimantas Kaukėnas. Gynėjo antrasis metimas skriejo pro šalį, o Denisas Koršukas, taip pat stojęs mesti baudų, įtvirtino pergalę.'

Ant nenusiteikusių rungtyniauti krepšininkų supykęs vyriausiasis treneris Joanas Plaza per minutės pertraukėlę neapsiėjo be keiksmažodžių.

„Žalgiris“: Tremmellas Dardenas 14, Vytenis Lipkevičius 13, Darjušas Lavrinovičius 11, Rimantas Kaukėnas 10.

„Tsmoki“: Aleksandras Kudriavtsevas 16, Terrie Brownas 16, Denisas Koršukas 15, Pavelas Ulijanka 11.