Netoli tikslo

2012 08 02 8:40
15-ąjį starto numerį turėjęs R.Navardauskas Londone finišavo 21-as./Tomo Gaubio (ELTA) nuotrauka

Dviratininkas Ramūnas Navardauskas vyrų asmeninėse plento lenktynėse laikui tikėjosi patekti į pirmąjį dvidešimtuką, bet tenkinosi 21-ąja vieta.

24 metų lietuvis vakar 44 kilometrus Londono gatvėmis numynė per 55 min. 12,32 sekundės ir 4 min. 32,78 sek. atsiliko nuo olimpiniu čempionu tapusio 32-ejų brito Bradley Wigginso. Nugalėtojas net 42 sekundėmis aplenkė pasaulio čempioną vokietį Tony Martiną. Bronza atiteko kitam britui Chrisui Froome'ui, kuris nuo tautiečio atsiliko 1 min. 8,33 sek.

Pekino olimpiados čempionas šveicaras Fabianas Cancellara finišavo septintas, nugalėtojui pralaimėdamas 2 min. 14,17 sek. Grupinėse lenktynėse šeštadienį triumfavęs kazachas Aleksandras Vinokurovas šį kartą liko ir už R.Navardausko nugaros - užėmė 23 vietą, nuo nugalėtojo atsilikdamas 4 min. 57,51 sek.

Po finišo R.Navardauskas savo pasirodymą įvertino taip: "Važiavau, kaip galėjau. Tik sunkiau buvo kvėpuoti. Norėjosi važiuoti greičiau. Jei būčiau patekęs į 20-tuką, sakyčiau, kad viskas gerai, nes čia susirinkę geriausieji. Aplenkiau "Giro d'Italia" lenktynių nugalėtoją Ryderį Hesjedalį. Vieną dieną vieniems geriau sekasi, kitą - kitiems. Būna, kad važiuoji gerai, bet tarsi kas už pakarpos atgal trukteli."

Plento dviračių grupinėse lenktynėse R.Navardauskas užėmė 46 vietą, o kitas lietuvis Gediminas Bagdonas finišavo 58-as.