NHL: dar viena “Devils“ nesėkmė

2014 10 19 12:38
D. Zubrus (centre) USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono penktose rungtynėse antrą nesėkmę iš eilės patyrė Naujojo Džersio klubas „Devils“ su lietuviu Dainiumi Zubrumi.

Šeštadienį pirmas sezono rungtynes žaisdami namie „Devils“ ledo ritulininkai 16 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 2:4 (0:1, 0:1, 2:2) neatsilaikė prieš ketvirtą pergalę iš penkių galimų iškovojusią ir keturiolikos klubų Vakarų konferencijos lydere tapusią San Chosė ekipą „Sharks“ (9 tšk.). Po šios nesėkmės Naujojo Džersio klubas (6 tšk.) šešiolikos komandų Rytų konferencijoje smuktelėjo į devintąją vietą.

Per 16 minučių 36-erių D. Zubrus nė karto nesmūgiavo į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių. Įvarčius šeimininkams pelnė Mike'as Cammalleris (48:00) ir Adamas Henrique (52:10).

Nugalėtojų gretose įvarčius mušė Joe Pavelskis (17:53), Loganas Couture (37:52), Patrickas Marleau (41:36) ir Joe Thorntonas (48:56).

„Devils“ vartininkas Cory Schneideris atrėmė 28-is varžovų smūgius, „Sharks“ vartininkas Anttis Niemis – 35..

Kitų šeštadienio rungtynių rezultatai:

Bafalo „Sabres“ – Bostono „Bruins“ 0:4; Monrealio „Canadiens“ – Kolorado „Avalanche“ 3:2;

„Otavos „Senators“ – Kolambuso „Bluies Jackets“ 3:2;

Detroito „Red Wings“ – Toronto „Maple Leafs“ 1:0 (po pratęsimo); Pitsbergo „Penguins“ – Niujorko „Islanders“ 3:1; Vašingtono „Capitals“ – Floridos „Panthers“ 2:1 (po baudinių); Dalaso „Stars“ – Filadelfijos „Flyers“ 5:6 (po pratęsimo);

Čikagos „Blackhawks“ – Nešvilio „Predators“ 2:1 (po pratęsimo); Arizonos „Coyotes“ – Sent Luiso „Blues“ 1:6; Vankuverio „Canucks“ – Tampos „Lightning“ 2:4.