NHL: jau pirmose rungtynėse - D.Zubraus įvartis

2014 10 10 13:59
Dainius Zubrus. AFP/Scanpix nuotrauka

Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) 2014-2015 metų reguliariojo sezono pirmose rungtynėse įvarčiu pasižymėjo Lietuvos žiemos sporto pasididžiavimas 36-erių Dainius Zubrus.

Naujojo Džersio klubas "Devils", kurio gretose žaidžia lietuvis, ketvirtadienį svečiuose bemaž 20 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 6:4 (1:0, 2:3, 3:1) nugalėjo antrą nesėkmę iš eilės patyrusią šešiolikos komandų Rytų konferencijos autsaiderę Filadelfijos ekipą "Flyers".

D. Zubrus įvartį pelnė trečiame kėlinyje (47:13), ir tada "Devils" įšsiveržė pirmyn - 5:4.

"Devils" puolėjas iš Lietuvos per 16 minučių (15:50) dukart smūgiavo į arenos šeimininkų vartus (sykį - netaikliai), blokavo du varžovų metimus ir išvengė baudos minučių.

Likusius įvarčius nugalėtojams pelnė Michaelas Ryderis (12:05), Adamas Henrique'as (22:10), Michaelas Cammalleris (25:33 ir 59:00) ir Patrickas Eliašas (44:16). Šeimininkų komandos įvarčių autoriai - Claude'as Giroux (35:44), Wayne'as Simmondsas (39:03 ir 39:59) ir Vincent'as Lecavalier (44:31).

"Devils" vartininkas Cory'is Schneideris šiame mače atrėmė 35 varžovų smūgių o "Flyers" vartininkas Steve'as Masonas - 20.

Kitų ketvirtadienio NHL reguliariojo sezono rungtynių rezultatai: Bafalo "Sabres" - Kolambuso "Blue Jackets" 1:3; Pitsbergo "Penguins" - Anahaimo "Ducks" 6:4; Vašingtono "Capitals" - Monrealio "Canadiens" 1:2 (po baudinių); Detroito "Red Wings" - Bostono "Bruins" 2:1; Tampos "Lightning" - Floridos "Panthers" 3:2 (po pratęsimo); Sent Luiso "Blues" - Niujorko "Rangers" 2:3; Nešvilio "Predators" - Otavos "Senators" 3:2; Dalaso "Stars" - Čikagos "Blackhawks" 2:3 (po baudinių); Minesotos "Wild" - Kolorado "Avalanche" 5:0; Edmontono "Oilers" - Kalgario "Flames" 2:5; Arizonos "Coyotes" - Vinipego "Jets" 2:6.