LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

NHL prasidėjo didysis finalas

Pergalingą įvartį per pratęsimą "Kings" komandai pelnė Justinas Williamsas (juoda apranga). AFP/Scanpix nuotrauka

Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL), kurioje kovojama dėl Stenlio taurės, finalo serijoje iki keturių pergalių Los Andželo “Kings” laimi prieš Niujorko “Rangers” 1:0.

Triskart Vakarų konferencijos čempionai "Kings" ledo ritulininkai trečiadienio naktį namie 18 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo įveikė Rytų konferencijos nugalėtoją klubą "Rangers" - 3:2 (1:2, 1:0, 0:0, 1:0). Įvarčius “Kings” komandai, kuri Stenlio taurę yra iškovojusi vienintelį kartą 2012 metais, pelnė Kyle'as Cliffordas (17:33), Drew Doughty (26:36) ir Justinas Williamsas (64:36). Keturiskart (1928, 1933, 1940 ir 1994 metais) prizo savininkės Niujorko ekipos gretose rezultatyviai žaidė Benoit Pouliotas (13:21) ir Carlas Hagelinas (15:03).

"Kings" vartininkas Jonathanas Quickas atrėmė 25 varžovų smūgius, "Rangers" vartininkas Henrikas Lundqvistas - 40 metimų.

Antrosios LHL čempionato finalo rungtynė bus žaidžiamos šeštadienį vėl Los Andžele