NHL: šeštasis "Devils" pralaimėjimas

2014 11 05 11:49
Dainius Zubrus (Nr. 8) dukart smūgiavo į varžovų vartus. AFP/Scanpix nuotrauka

Dvyliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse šeštą pralaimėjimą patyrė ir į septintąją vietą šešiolikos komandų Rytų konferencijoje smuktelėjo Naujojo Džersio klubas "Devils" (14 tšk.) su Dainiumi Zubrumi.

Antradienį namie 15 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Devils" ledo ritulininkai 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) neatsilaikė prieš aštuntą pergalę iš dvylikos galimų iškovojusią Sent Luiso komandą "Blues" (17 taškų). Ši dabar keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje užima ketvirtąją poziciją.

Per daugiau nei 15 žaidimo minučių (15:11) 36-erių lietuvis dukart smūgiavo į varžovų vartus, o pirmojo kėlinio pabaigoje (19:56) jam skirtos dvi baudos minutės. Jau du įvarčius šį sezoną pelnusiam D.Zubrui tai buvo pirmoji nuobauda per 12 rungtynių. Šeštą pergalę iš eilės iškovojusių svečių gretose įvarčiu (aštuntuoju šį sezoną) pasižymėjo Vladimiras Tarasenka (44:55).

"Blues" vartininkas Jake'as Allenas atrėmė visus 26 arenos šeimininkų smūgius ir antrą kartą šį sezoną bei trečiąsyk per visą karjerą NHL į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

"Devils" vartininko Cory Schneiderio sąskaitoje - 21 atremtas varžovų metimas.