NKL čempionatas prasidėjo “Statybos” pergale

2012 10 05 10:40
Scanpix nuotr.

Nacionalinės krepšinio lygos sezonas prasidėjo Vilniaus „Statybos“ pergale. Sostinės krepšininkai ketvirtadienį vykusiose atidarymo rungtynėse išvykoje 88:93 įveikė lygoje debiutavusią Alytaus „Dzūkiją“.

Palaikomi 1200 Alytaus arenoje susirinkusių žiūrovų, „Dzūkijos“ krepšininkai su praėjusio NKL sezono vicečempionais lygiai žaidė tris su puse kėlinio: pirmaujanti komanda keitėsi 8 kartus, lygiosios švieslentėje degė net 15 kartų.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti tris minutes „Dzūkija“ pirmavo 8 taškais (86:78), tačiau tuomet svečiai spurtavo 11:0 ir pergalės iš rankų nepaleido.

Rezultatyviausiai Vilniaus „Statybos“ gretose rungtyniavo Ovidijus Varanauskas, pelnęs 26 taškus (9 rez. perd., 29 naud. bal.). 23 taškus į „Dzūkijos“ krepšį įmetė Darius Tarvydas, 12 – Giedrius Marčiukaitis.

Alytaus „Dzūkijos“ komandoje sunkiai sustabdomas buvo Tauras Skripkauskas, pelnęs 22 taškus ir pataikęs 5 tritaškius metimus iš 6. „Dzūkijos“ legionieriai Bryan Harrison ir Cezary Trybanski pelnė atitinkamai 20 bei 15 taškų.

Likusios aštuonios pirmojo NKL turo rungtynės bus žaidžiamos penktadienį, spalio 5 dieną.