LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATAŠVIETIMAS
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

Nugalėjęs Kauno „Tigrus“, „Rokiškis“ nusitaikė į trečią vietą

2017 01 29 8:03
hockey.lt nuotrauka

Lietuvos ledo ritulio čempionate 2017-aisiais be pralaimėjimų rungtyniauja Rokiškio „Rokiškis“, kuris iškovojo trečią pergalę iš eilės, namų aikštelėje šeštadienio pavakarę 6:3 (3:0, 1:3, 2:0) įveikęs Kauno „Tigrus“.

Rokiškio klubo pergalių serijos paslaptis paprasta – šiais metais visas rungtynes klubas žaidė savojoje aikštelėje po atviru dangumi.

Dukart 4:1 įveikę Vilniaus „Hockey Punks“, tokiu pat, trijų įvarčių skirtumu įveikė ir „Tigrus“.

„Rokiškis“ jau pirmojo kėlinio pasijuto padėties šeimininkais. Simas Sakaitis (00:55, 10:10) ir Paulius Kareckas (11:30) trimis įvarčiais sukrovė saugų pranašumą.

Kauniečiams atrodė kitaip. Per 10 antrojo kėlinio minučių Jonas Viknius (22:49, 24:16) ir Erminas Gutauskas (31:31) išlygino rezultatą ir kova prasidėjo iš naujo.

Tačiau savų sirgalių aistringai palaikomi rokiškėnai rado jėgų antrajam spurtui.

Saulius Limontas dar antrajame kėlinyje grąžino persvarą „Rokiškiui“ (37:20).

Trečiojo kėlinio pradžioje Dmitrijus Gnitko (41:16) padidino skirtumą iki dviejų įvarčių, o trečiąjį savo įvartį daugumoje pelnęs S.Sakaitis (51:00) sugrąžino trijų įvarčių persvarą ir šeimininkai šventė trečią pergalę iš eilės.

„Rokiškis“ sekmadienį 13 val. dar kartą savojoje arenoje po atviru dangumi susitiks su kauniečiais ir turi galimybė pakilti į trečią vietą, tą pačią, kurioje finišavo pernai.

Šioje dvikovoje šeimininkai į varžovų vartus metė net 63 kartus, „Tigrai“ atliko 24 metimus.