Nugalėtojas paaiškėjo po dviejų pratęsimų

2008 02 20 0:00

Antrą pergalę iš eilės iškovojo namie žaidusi šio sezono autsaiderė LCC tarptautinio universiteto komanda, netikėtai įveikusi MRU krepšininkus. Kitas trejas rungtynes laimėjo svečiuose žaidusios ekipos.

Sudėtingą pergalę tik po dviejų pratęsimų iškovojo varžovų aikštelėje rungtyniavę Kauno technologijos universiteto (KTU) krepšininkai, jie 93:87 (27:17, 13:14, 11:20, 20:20, 7:7, 15:9) nugalėjo Lietuvos žemės ūkio universiteto (LŽŪU) studentus. Likus žaisti 20 sek. LŽŪU pirmavo 71:68, bet per paskutinę ataką Mantas Šateika pataikė tritaškį ir išplėšė pratęsimą - 71:71. Pirmasis pratęsimas baigėsi 78:78, o per antrą taiklesni buvo KTU krepšininkai. Nugalėtojams 20 taškų pelnė ir 11 kamuolių atkovojo Edgaras Stanionis, 16 taškų surinko Algimantas Liutkus, 15 - Artūras Pelšas. Iš LŽŪU labiausiai pasižymėjo Vygintas Grinis - 36 tšk. (3-7/11, 10 atk. kam., 6 rez. perd., 7 kld.) ir Simas Skužinskas - 17.

Šio sezono LSKL autsaiderė LCC tarptautinio universiteto komanda iškovojo antrą pergalę iš eilės. Klaipėdiečiai savo aikštelėje 99:90 įveikė Mykolo Romerio universiteto (MRU) studentus iš Vilniaus. Daugiausia prie pergalės prisidėjo Mohammadas Seckas (27 tšk.) ir Evaldas Lengvinas (26). Iš pralaimėjusiųjų rezultatyviausi buvo Deividas Zoruba (20) ir Tomas Ambrasas (17).

Dviejų nesėkmių seriją nutraukė praėjusių metų čempionė Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ekipa, svečiuose 96:74 sutriuškinusi Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) krepšininkus. 19 taškų VDU komandai pelnė Marius Valukonis, 17 - Mantas Kalnietis, VGTU ekipoje rezultatyviausiai žaidė Rimvydas Stankevičius (16) ir Saulius Žurauskis (14).

Pelnytą pergalę iškovojo Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkai, svečiuose įtikinamai 96:78 nugalėję Vilniaus pedagoginio universiteto (VPU) komandą. Uostamiesčio studentams po 28 taškus pelnė Evaldas Dainys (10 rez. perd.) ir Rolandas Žilevičius (12 atk. kam.), 16 - Deividas Gailius 16 (13 atk. kam.), 15 - Remigijus Trakimas (13 atk. kam.). Iš VPU labiausiai pasižymėjo Justas Sinica (28 tšk.) ir Nerijus Strazdauskas (21 tšk., 11 atk. kam.).