Nugalėtojo prizas - į Prancūziją

2007 08 20 0:00

Vilniuje tarptautinio vyrų teniso turnyro Vitui Gerulaičiui atminti nugalėtoju užtikrintai tapo prancūzas Nicolas Coutelot.

Aštuntas pagal skirstymą N.Coutelot (769) finale 6:2, 6:1 sutriuškino suomį Juho Paukku (608), kuris pusfinalyje eliminavo prieniškį Gvidą Sabeckį (647). Beje, prieš savaitę G.Sabeckis Prezidento taurės turnyro finale pralaimėjo tam pačiam N.Coutelot garbingiau (4:6, 3:6) nei šįkart suomis.

Dvejetų varžybas laimėjo favoritai - čekas Dušanas Karolis poroje su suomiu J.Paukku, finale po aršios kovos 7:6 (7:1), 7:6 (7:5) šventę pergalę prieš baltarusį Pavelą Kotliarovą bei rusą Viktorą Koziną.

Turnyro prizų fondą sudarė 10 tūkst. JAV dolerių.