O.Kahnas tarė "sudie"

2008 09 04 0:00
Per ilgą savo karjerą O.Kahnas žaidė tik dviejuose klubuose.

Ilgametis Vokietijos futbolo rinktinės bei Miuncheno "Bayern" klubo vartininkas Oliveris Kahnas jau sužaidė paskutinį oficialų mačą.

Legendinio vartininko atsisveikinimo rungtynės įvyko antradienį - "Bayern" ir šalies rinktinės dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1).

Mače, kurį stebėjo 69 tūkst. žiūrovų, Miuncheno ekipos gynėjas Vinicius Borgesas Breno (33 min.) nukreipė kamuolį į savuosius vartus. Antrojo kėlinio pradžioje (51 min.) rezultatą išlygino "Bayern" puolėjas Miroslavas Klose.

39-erių O.Kahnas Miuncheno klubo vartus gynė iki 75 minutės, vėliau vietą aikštėje jis užleido Michaeliui Rensingui.

Per savo karjerą O.Kahnas žaidė tik dviejuose klubuose - "Karlsruher SC" (1987-1994; 128 mačai) ir Miuncheno "Bayern" (1994-2008; 429). Vokietijos nacionalinės futbolo rinktinėje 1995-2006 metais jis žaidė 86 rungtynes.