Paieška
LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATATRASA
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITZAPAD-2017
SPORTAS

Olimpinė pakyla

 
2012 08 03 7:59

Paskutinieji rezultatai iš Londono.

SPORTINĖ GIMNASTIKA. Vyrų daugiakovė

1. Kohei Uchimura (Japonija) 92,690 balo

2. Marcelas Nguyenas (Vokietija) 91,031

3. Danellis Leyva (JAV) 90,698

FECHTAVIMAS. Vyrai, rapyra

1. Rubenas Limardo (Venesuela)

2. Bartoszas Piaseckis (Norvegija)

3. Jinsunas Jungas (Pietų Korėja)

Moterys, kardas

1. Jiyeon Kim (Pietų Korėja)

2. Sofija Velikaja (Rusija)

3. Olga Charlan (Ukraina)

BAIDARIŲ SLALOMAS

1. Daniele Molmenti (Italija)

2. Vavrinecas Hradilekas (Čekija)

3. Hannesas Aigneris (Vokietija)

PLAUKIMAS. Vyrai, 200 m krūtine

1. Danielis Gyurta (Vengrija) 2:07,28 (pasaulio rekordas)

2. Michaelis Jamiesonas (Didžioji Britanija) 2:07,43

3. Ryo Tateishis (Japonija) 2:08,29

Moterys, 200 m peteliške

1. Liuyang Jiao (Kinija) 2:04,06 (olimpnis rekordas)

2. Mireia Belmonte (Ispanija) 2:05,25

3. Natsumi Hoshi (Japonija) 2:05,48

Vyrai, 100 m laisvuoju stiliumi

1. Nathanas Adrianas (JAV) 47,52

2. Jamesas Magnussenas (Australija) 47,53

3. Brentas Haydenas (Kanada) 47,80

Moterys, estafetė 4x200 m laisvuoju stiliumi

1. JAV 7:42,92

2. Australija 7:44,41

3. Prancūzija 7:47,49

ŠAUDYMAS. Moterys, greitašaudis pistoletas (iš 25 m atstumo)

1. Kim Jang Mi (Pietų Korėja) 792,4 taško

2. Chen Ying (Kinija) 791,4

3. Olena Kostevyč (Ukraina) 788,6

STALO TENISAS. Moterys

1. Xiaoxiao Li (Kinija)

2. Ning Ding (Kinija)

3. Tianei Feng (Singapūras)

SUNKIOJI ATLETIKA. Moterys iki 69 kg

1. Jong Sim Rim (Šiaurės Korėja) 261 kg - išrovė 115, išstūmė - 146

2. Roxana Cocos (Rumunija) 256 kg - 113 + 143

3. Marina Škermankova (Baltarusija)  256 kg - 113 + 143

ŠUOLIAI Į VANDENĮ. Vyrai, 3 m tramplinas

1. Qinas Kai'us ir Luo Yutongas (Kinija) 477,00 balo

2. Ilja Zacharovas ir Jevgenijus Kuznecovas (Rusija) 466,63

3. Kristianas Ipsenas ir Troy Dumaisas (JAV) 446,70

ŠAUDYMAS IŠ LANKO. Moterys

1. Ki Bo Bae (Pietų Korėja)

2. Aida Roman (Meksika)

3. Mariana Avitia (Meksika)

STENDINIS ŠAUDYMAS. Vyrai, dupletas

1. Peteris Wilsonas (Didžioji Britanija) 188 iš 200

2. Hakanas Dahlby (Švedija) 186

3. Vasilijus Mosinas (Rusija) 185

IRKLAVIMAS. Vyrai, 2000 m lengvasvorės keturvietės

1. Pietų Afrikos Respublika

2. Didžioji Britanija

3. Danija

Moterys, aštuonvietės

1. JAV 6:10,59

2. Kanada

3. Olandija

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
SPORTAS
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasĮdomybėsKontaktai
IstorijaJurgos virtuvėKomentaraiKonkursaiReklaminiai priedai
KultūraLietuvaMokslas ir ITPasaulisPrenumerata
SportasŠeima ir sveikataTrasaZapad-2017Karjera
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"