Orientavimosi varžybose R. Arlauskienė - vienuolikta

2014 08 28 17:27
Ramunė Arlauskienė.  LŽ archyvo nuotrauka

Pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionate Lenkijoje mūsų šalies lyderė Ramunė Arlauskienė ir vidutinėje trasoje buvo greičiausia iš lietuvių.

Anksčiau srinto varžybose R. Arlauskienė užėmė septintąją vietą, o trečiadienį vidutinėje trasoje ji buvo vienuolikta. 10,4 km su 20 kontrolinių punktų (KP) Ramunė įveikė per 55:41 ir nuo nugalėtojos švedės Cecilios Thomasson atsiliko 6 minutėmis. Vicečempione tapo Didžiosios Britanijos atstovė Emily Benham (50:15), bronzą pelnė suomė Marika Hara (50:55). Tarp 50 klasifikuotų dalyvių (startavo 53) vidutinėje trasoje Asta Šimkonienė (60:03) užėmė 21 vietą, Karolina Mickevičiūtė (61:36) buvo 24-a, Renata Paulauskienė (69:14) - 39-a, Roma Puišienė (75:52) - 44-a.

Jaunimo merginų grupėje Algirda Zaliauskaitė vidutinėje trasoje, kaip ir sprinte, užėmė septintąją vietą. Ji 7,9 km su 16 KP įveikė per 52:48. Nugalėjo Švedijos sportininkė Kajsa Engstrom (45:09).

Vyrų grupėje vidutinėje trasoje Šarūnas Dmukauskas 13,3 km trasą su 26 KP įveikė per 61:12 sek. ir tarp 89 klasifikuotų dalyvių užėmė 22 vietą. Jonas Maišelis (64:00) buvo 30-as, Regimantas Kavaliauskas (65:59) ir Petras Andrašiūnas (66:01) užėmė atitinkamai 38 ir 39 pozicijas, Tautvydas Zaliauskas (67:44) finišavo 51-as, o Donatas Mickus (69:18) - 62-as. Čempiono titulą iškovojo rusas Ruslanas Gricanas (55:20), antras finišavo čekas Jiržis Hradilas (55:51), trečias - rusas Antonas Foliforovas (56:23).

Jaunimo vaikinų grupėje Vytenis Miliūnas užėmė 16 vietą - jis 9,7 km su 22 KP įveikė per 50:13. Aidas Žigilėjus (53:24) buvo 23-čias, Danius Kalvaitis (56:53) užėmė 31 vietą, o Nojus Kalvaitis (67:00) tarp 53 klasifikuotų dalyvių liko 49-as. Pasaulio jaunimo čempionu tapo Naujosios Zelandijos atstovas Timas Robertsonas (44:33).

Penktadienį sportininkai konkuruos ilgoje distancijoje. Pirmenybės baigsis šeštadienį estafečių varžybomis.