TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
SPORTAS

Paaiškėjo Lietuvos jaunučių atviro čempionato komandinių varžybų nugalėtojai

2014 06 14 19:21
Reuters/Scanpix nuotrauka

Vilniaus Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijoje įpusėjus 4-ąjam Lietuvos jaunučių ir minijaunučių čempionatui, skirtam stalo teniso trenerei Brone Balaišienei atminti komandinių varžybų finalininkai. Tarptautinis turnyras vyksta jaunučių (U-15) ir minijaunučių (U-13) grupėse.

Jaunučių berniukų amžiaus grupėje sublizgėjo Lietuva-1 komanda (Rimas Lesivas, Medardas Stankevičius). Lietuviai iškovojo pirmąją vietą finale rezultatu 3:0 sutriuškinę Norvegijos rinktinę (Fredrikas Maringdalis, Arianas Evensenas Wetzelis). Trečiąja vieta dalijasi Lietuva-2 (Agnius Kačerauskas, Adomas Zabelevičius) ir Baltarusijos Dynamo (Aleksejus Utkinas, Andrejus Tiarokhinas, Vladizlau Rukliatsou).

Mergaičių jaunučių grupėje nenugalimos buvo Baltarusijos rinktinė (Daria Trigolos, Nadezda Bogdanowa, Marharyta Baltushite), kuri finale rezultatu 3:0 nugalėjo Baltarusijos Mogilev 1-ą komandą (Maryia Pliuskevich, Katsiaryna Vakhliayeva). Lenkijos 2-a komanda (Julia Slazak, Agata Uchnast) ir Lietuvos 1-a komanda (Erika Satkevičiūtė, Aistė Dervinytė).

Minijaunučių berniukų grupėje karaliavo Rusijos komandos. Pirmąją vietą užėmė Rusijos 1-a komanda (Maksimas Grebnevas, Vladimiras Sidorenko), kurie finale rezultatu 3:0 įveikė Rusijos 2-ą komandą (Stepanas Pokatovas, Damiras Ahhmetsafinas). Trečiąja vieta dalijasi Rusijos 3-a komanda (Anatolijus Smirnovas, Vladimiras Vybornovas) ir Rusijos 6-a komanda (Danila Kulakovas, Alexandras Loosas).

Minijaunučių mergaičių grupėje pirmąją vietą taip pat užėmė Rusijos 1-a komanda (Valeria Kudinova, Valeria Emelianova), kurios finale rezultatu 3:0 įveiki Baltarusijos Dynamo 1-ą komandą (Nadegda Rodionova, Alina Chamalova). Trečiąja vieta dalinasi Baltarusijos Sdushor 1-a komanda (Yana Kaloshka, Daria Kisel) ir Rusijos Sosnovyj Bor komanda (Elizabeta Beliaeva, Anna Gawrilova).

Sekmadienį Vilniuje paaiškės asmeninių varžybų nugalėtojai.

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
SPORTAS
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"