TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
SPORTAS

Paaiškėjo naujieji Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionai

2016 03 14 13:18
Organizatorių nuotrauka

Savaitgalį Panevėžyje vyko Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionatas, kuriame šokėjų poros varžėsi ne tik dėl šalies geriausiųjų titulo, bet ir dėl galimybės atstovauti Lietuvai pasaulio ir Europos čempionatuose.

Šeštadienį vykusiame Lietuvos standartinių šokių čempionate, suaugusiųjų grupėje nugalėtojų titulą apgynė Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas“), jaunimo grupėje čempionais tapo Andrey Kovalev ir Veronika Samuolytė (Kauno „Editos daniūtės šokių studija“), jaunių II grupėje aukso medalius laimėjo Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas“), jaunių I grupėje geriausiai pasirodė Markas Sabaliauskas ir Marija Butenytė (Palangos „Svivelis“), senjorų I grupėje nugalėjo Tomas Rimkus – Nerija Surblytė-Rimkienė (Kauno „Kaspinas“), o senjorų II + III grupėje laimėjo Artūras Grebliauskas – Beata Grebliauskienė (Kauno „Sūkurys“).

Sekmadienį vykusiame Lotynų Amerikos šokių čempionate, suaugusiųjų grupėje čempionais tapo Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto“), jaunimo grupėje aukso medalius laimėjo Edvinas Ringys ir Aistė Survilaitė (Tauragės „Spindulys“ – Klaipėdos „Žuvėdra“), jaunių II grupėje dar kartą čempionais tapo K. Burneikis ir I. Šekaitė, o jaunių I grupėje vėl nugalėjo M. Sabaliauskas ir M. Butenytė.

Lietuvos sportinių šokių federacijos nutarimu, pasaulio čempionatuose Lietuvai atstovauja pirmą ir antrą vietą užėmusios poros, o į Europos čempionatą yra siunčiamos pirmos ir trečios vietos laimėtojos.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupės finalo rezultatai:

1. Evaldas Sodeika – Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas“)

2. Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa“)

3. Tomas Fainšil – Violetta Posmetnaya (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija“)

4. Vilius Jakas – Gabrielė Siriūnaitė (Gargždų „Rolina“)

5. Edgaras Baltaragis – Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo“ – „Sūkurys“)

6. Gabrielius Vaikasas – Agnė Valiukevičiūtė (Kauno „Kaspinas“ – „Žiburys“)

Grupėje varžėsi 11 porų.

Jaunimo standartinių šokių grupės finalo rezultatai:

1. Andrey Kovalev – Veronika Samuolytė (Kauno „Editos daniūtės šokių studija“)

2. Einoras Degutis – Areta Šeškaitė (Gargždų „Rolina“)

3. Karol Michal Tomecki – Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys“)

4. Nedas Mejeras – Benita Kvietkauskaitė (Panevėžio „Rumba“)

5. Nedas Jonaitis – Smiltė Paldauskaitė (Kauno „Kaspinas“)

6. Vakaris Apvinis – Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys“)

Grupėje varžėsi 28 poros.

Jaunių II standartinių šokių grupės finalo rezultatai:

1. Karolis Burneikis – Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas“)

2. Danila Sitovs – Skaiste Svajone Jazilionyte (Klaipėdos „Žuvėdra“)

3. Jovydas Kaminskas – Austėja Zubauskaitė (Kauno „Bada studio“ – „Duetas“)

4. Kasparas Arys – Rugilė Kičiatovaitė (Palangos „Svivelis“)

5. Pijus Fedč – Simona Pekeliūnaitė (Panevėžio „Rumba“)

6. Laurynas Makarovas – Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos“)

Grupėje varžėsi 15 porų.

Jaunių I standartinių šokių grupės finalo rezultatai:

1. Markas Sabaliauskas – Marija Butenytė (Palangos „Svivelis“)

2. Justas Gedgaudas – Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys“)

3. Emilis Skripkiūnas – Ieva Skripkiūnaitė (Alytaus „Alemana“)

4. Edvardas Mašaro – Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Vijūnas“)

5. Faustas Naruškevičius – Anastasija Pavšukova (Vilniaus „Promenada“)

6. Martynas Pranckus – Elzė Gusčiūtė (Vilniaus „Pinavija“)

Grupėje varžėsi 14 porų.

Senjorų I standartinių šokių grupės rezultatai:

1. Tomas Rimkus – Nerija Surblytė-Rimkienė (Kauno „Kaspinas“)

2. Nerijus Stukas – Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas“)

3. Irmantas Vyšniauskas – Akvilė Švolkienė (Kauno „Santaka“)

Senjorų II + III standartinių šokių grupės rezultatai:

1. Artūras Grebliauskas – Beata Grebliauskienė (Kauno „Sūkurys“)

2. Gintautas Mikučiauskas – Rita Mikalauskienė (Šiaulių „Šypsena“)

3. Jurij Taurinskas – Liudmila Taurinskienė (Vilniaus „Ratuto“)

4. Stanislovas Česonis – Ramunė Jurčiukonienė (Kauno „Kaspinas“)

5. Kestutis Kairys – Alina Kairienė (Klaipėdos „Svajone“)

6. Teisutis Petraitis – Rima Petraitienė (Šiaulių „Šypsena“)

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupės finalo rezultatai:

1. Jokūbas Venckus – Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto“)

2. Deividas Simaška – Alina Andreea Radu (Kauno „Duetas“ – „Editos Daniūtės šokių studija“)

3. Nikita Moisejenko – Jurga Gustaite (Kauno „Kaspinas“)

4. Edgaras Baltaragis – Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo“ – „Sūkurys“)

5. Lukas Petkevičius – Ugnė Kamarauskaitė (Vilniaus „Ratuto“ – VMSC)

6. Joris Sangavičius – Ieva Urbonaitė (Vilniaus „Ratuto“)

Grupėje varžėsi 22 porų.

Jaunimo Lotynų Amerikos grupės finalo rezultatai:

1. Edvinas Ringys – Aistė Survilaitė (Tauragės „Spindulys“ – Klaipėdos „Žuvėdra“)

2. Nikita Kostin – Paula Bakanavičiūtė (Vilniaus „Ratuto“ – VMSC)

3. Andrey Kovalev – Veronika Samuolytė (Kauno „Editos daniūtės šokių studija“)

4. Vakaris Apvinis – Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys“)

5. Karol Michal Tomecki – Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys“)

6. Domantas Stanionis – Ieva Birieta (Kauno „Tvistas“)

Grupėje varžėsi 30 porų.

Jaunių II Lotynų Amerikos grupės finalo rezultatai:

1. Karolis Burneikis – Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas“)

2. Danila Sitovs – Skaiste Svajone Jazilionyte (Klaipėdos „Žuvėdra“)

3. Augustinas Trinkus – Neringa Paškevičiūtė (Vilniaus „Vijūnas“)

4. Kasparas Arys – Rugilė Kičiatovaitė (Palangos „Svivelis“)

5. Vingaudas Navickas – Margarita Rimaitė (Kretingos „Ritmas“)

6. Arijus Gailevičius – Brigita Mockutė (Kauno „Rolo“)

Grupėje varžėsi 21 pora.

Jaunių I Lotynų Amerikos grupės finalo rezultatai:

1. Markas Sabaliauskas – Marija Butenytė (Palangos „Svivelis“)

2. Benas Mačiulskis – Agnė Gaudėšiūtė (Palangos „Svivelis“)

3. Justas Gedgaudas – Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys“)

4. Emilis Skripkiūnas – Ieva Skripkiūnaitė (Alytaus „Alemana“)

5. Martynas Pranckus – Elzė Gusčiūtė (Vilniaus „Pinavija“)

6. Saulenis Česnauskas – Eigintė Česnauskaitė (Kauno „Sūkurys“)

7. Justas Kazakevičius – Aušrinė Šmuilytė (Jonavos „Bonus“)

Grupėje varžėsi 10 porų.

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
SPORTAS
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"