TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
SPORTAS

Pagerbti geriausi Kauno irklavimo mokyklos auklėtiniai

2014 12 18 13:14
Donata Vištartaitė. Alinos Ožič (LŽ) nuotrauka

Kauno irklavimo mokykloje pagerbti geriausieji metų sportininkai bei jų treneriai. Pasak pranešimo, nors Kauno irklavimo mokykla yra nedidelė, neturi gerų treniravimosi sąlygų ir pakankamai kokybiško sportinio inventoriaus, tačiau kiekvienais metais išugdo didelį būrį aukšto meistriškumo sportininkų.

Vien šiais metais Kauno irklavimo mokyklos auklėtiniai iškovojo 13 medalių įvairaus amžiaus pasaulio, Europos čempionatuose ir kitose tarptautinėse varžybose

Kauno irklavimo mokyklos aukščiausius rezultatus pasiekusių sportininkų dešimtukas:

1. Donata Vištartaitė – antroji vieta Europos irklavimo čempionate bei ketvirtoji pasaulio irklavimo pirmenybėse (treneriai Nijolė Savickytė, Algirdas Arelis;

2-3. Andrejus Olijnikas ir Ričardas Nekriošius – penktoji vieta Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate, šeštoji pozicija planetos baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybėse, sidabras – pasaulio studentų čempionate (treneriai Kęstutis Janušauskas, Egidijus Gustas ir Aleksandras Alekrinskis);

4. Aurimas Adomavičius – planetos jaunimo (iki 23 metų) irklavimo vicečempionas (treneriai Vytautas Valiauskas bei Antanas Lavickas);

5. Žygimantas Gališanskis – pasaulio jaunimo (iki 23 metų) irklavimo pirmenybių bronzos medalininkas ir Europos universitetų sporto žaidynių vicečempionas (treneris Valdas Vilkelis);

6. Tomas Gadeikis – ketvirtoji vieta Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate (treneriai Egidijus Gustas ir Aleksandras Alekrinskis);

7-8. Armandas Kelmelis ir Dovydas Nemeravičius – pasaulio jaunių irklavimo vicečempionai bei Europos jaunių irklavimo pirmenybių bronzos medalininkai (treneriai Nijolė Savickytė ir Vydūnas Banelis);

9. Sonata Petrikaitė – ketvirtoji vieta antrosiose jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse (treneriai Valdas Vilkelis bei Vydūnas Banelis);

10. Elvis Sutkus – vienuoliktoji vieta pasaulio jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionate (treneris Alfredas Kaminskas).

Kauno irklavimo mokyklos direktorius Arvydas Sapka palinkėjo sportininkams nenuilstančios sveikatos, pergalių džiaugsmo, taip pat dėkojo už negęstantį asmeninį norą laimėti, garsinti Kauno miestą ir Lietuvą, aukštų sportinių pasiekimų, treneriams sėkmingo darbo rengiant sportininkus.

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
SPORTAS
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"