Paplūdimio tinklininkai P. Matulis ir A. Rumševičius pirmajame Latvijos čempionato etape iškovojo sidabrą

2016 06 01 9:18
Arnas Rumševičius. Sauliaus Čirbos nuotrauka

Jūrmaloje vykusiame pirmajame Latvijos paplūdimio tinklinio čempionato etape sėkmingai pasirodė Arno Rumševičiaus ir Pauliaus Matulio duetas, iškovojęs sidabro medalius.

Lietuviai F grupėje laimėjo abu susitikimus ir užėmė pirmąją vietą. Aštuntfinalyje mūsiškiai 2:0 (21:11, 21:12) nugalėjo Marį Orupą ir Uldį Baranovą, ketvirtfinalyje 2:0 (21:13, 21:12) įveikė trečiąjį reitingą turnyre turėjusius Tomą Benjavą ir Armandą Abolinį, pusfinalyje 2:1 (21:13, 19:21, 15:13) pranoko Kasparą Salminį ir Raimondą Vilmanį, o finale 0:2 (15:21, 17:21) nusileido antriems pagal skirstymą Aleksandrui Solovejui ir Tomui Šmediniui.

Kita Lietuvos poras Edvinas Vaškelis ir Matas Navickas pasiekė aštuntfinalį, bet jame 0:2 (12:21, 18:21) pralaimėjo T. Benjavui ir A. Aboliniui.

Antrasis Latvijos čempionato etapas birželio 10–12 dienomis vyks Rygoje.

Tuo tarpu Lietuvos pirmenybės startuos jau ateinantį savaitgalį. Birželio 4–5 dienomis pirmasis Lietuvos vyrų ir moterų paplūdimio tinklinio čempionato etapas vyks Rokiškyje, „Velykalnio“ bendruomenės aikštelėse (Sporto g. 13).