LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

Paplūdimio tinklinio duetas - trečias

2013 05 12 20:53
M.Povilaitytė ir I.Dumbauskaitė pelnė bronzos medalius.
M.Povilaitytė ir I.Dumbauskaitė pelnė bronzos medalius. Gedimino Savickio (ELTA) nuotrauka

Vilniuje, Credit24 arenoje, vykusiame Rytų Europos paplūdimio tinklinio čempionato etape bronzos medalius iškovojo Lietuvos duetas.

Monika Povilaitytė ir Ieva Dumbauskaitė pusfinalyje 14:21, 20:22 pralaimėjo Rusijos antrai komandai, o varžybose dėl trečiosios vietos 22:20, 21:12 nugalėjo Rusijos trečiąją ekipą. Iš viso dėl medalių varžėsi 15 stipriausių rytų Europos moterų komandų.

Kitas mūsų šalies duetas - Karolina Uvarovaitė ir Vytenė Vitulskaitė - užėmė 5-6 vietą.