Parairkluotojas A. Navickas Europos čempionate iškovojo bronzą

2016 01 16 18:30
Augusto Navicko nuotraukos

Lietuvos neįgalusis irkluotojas Augustas Navickas Europos uždarų patalpų čempionate Vengrijoje įrodė esantis trp geriausių Senojo žemynio parairkluotojų. Klaipėdietis iškovojo bronzos medalį.

Dėro mieste vykusiose varžybose 1000 metrų nuotolį „Concep 2“

treniruokliu A.Navickas įveikė per 4 min. 24,6 sek. ir finale aplenkė tris varžovus.

Aukso medalį iškovojo turnyro šeimininkas vengras Peto Zsoltas (3:58,30 min.), o sidabras atiteko Baltarusijos sportininkui Dzmitrijui Ryškevičiui (4:01,40 min.).

A.Navickas vis dar tikisi patekti į 2016 metų Rio de Žaneiro parolimpines žaidynes, kurios vyks šių metų rugsėjo 7–18 dienomis.

Vis dėlto šis pasiekimas Europos čempionate A.Navickui prie svajonės į Rio nepridės nieko. Sportininkas rengiasi olimpiniam atrankos turnyrui, kuris vyks vėliau pavasarį.

A.Navickas gyvena ir treniruojasi Klaipėdoje pas irklavimo centro trenerį Liudą Milešką. Sportininkas yra pirmasis Lietuvoje parairkluotojas.